Zrobienie garderob w dwóch mieszkaniach

Żyjemy z mężem na dwa domy. To znaczy mamy dwa mieszkania. Jedno w centrum Poznania, drugie na przedmieściach. Każde z nas miało po jednym mieszkaniu, zanim wzięliśmy ślub. Na razie nie planujemy sprzedaży jednego z nich, co więcej chciałabym dokonać małych remontów, w postaci zrobienia dwóch garderob.

Funkcjonalna garderoba w każdym mieszkaniu

funkcjonalne garderoby na wymiar poznańOd zawsze marzyła mi się garderoba w mieszkaniu. Najlepiej żeby była bardzo duża, żeby można było zmieścić dużo ubrań. Mąż na początku nie chciał się na to zgodzić, ale po chwili namysłu wyraził chęć zagospodarowania pomieszczeń na garderoby. W ten sposób szukałam w Internecie fachowców, którzy podjęliby się wyzwania. Wpisałam w wyszukiwarkę: funkcjonalne garderoby na wymiar poznań i liczyłam, że znajdę profesjonalną firmę. Okazało się, że taka istnieje i jak najbardziej podjęłaby się wyzwania. Na początek zaczęłabym od mieszkania w centrum, gdzie spędzamy najwięcej czasu, a później dopiero tego na przedmieściach. Chciałabym, aby w każdej garderobie było miejsce na ubrania z każdego sezonu, na przykład zimy, czy lata. Z pewnością musiałoby być dużo miejsca na buty, których mam ogromną ilość. Oczywiście musi być wygospodarowane miejsce na ubrania męża. On też ma bardzo dużo ubrań. Firma podjęła się zadania i przekształciła nam pomieszczenia w dwa tygodnie. Od teraz mam dwie garderoby, które bardzo mi się podobają. Wszystkie koleżanki mi bardzo zazdroszczą.

Gdy wchodzę do mieszkania, to od razu idę do garderoby. Lubię tam spędzać dużo czasu. Kupiłam sobie nawet kilka nowych ubrań, by móc bardziej zapełnić szafy. Mąż też jest coraz bardziej zadowolony. Cieszy się, że w każdym mieszkaniu ma swój kat, na swoje ubrania. Od teraz możemy się cieszyć większą ilością miejsca w sypialni, gdyż zabrałam stamtąd szafy.