Zlecam montaż nowych okien w kupionym mieszkaniu

Od dawana odkładałam pieniądze na własne mieszkanie. W końcu udało mi się spełnić marzenia i jestem właścicielką pięknego mieszkanka, które znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mogę zabierać się za remont.

Nowo zamontowane okna są bardzo szczelne 

montaż nowych okien w BydgoszczyMieszkanie należało wcześniej do starszego małżeństwa, które zdecydowało się przenieść na wieś na stare lata. Udało mi się mieszkanie kupić za niewielkie pieniądze. Widać, że to małżeństwo przez wiele lat nie robiło remontu i są do wymiany niektóre elementy. Przede wszystkim muszę wymieć drzwi zewnętrzne oraz koniecznie zlecić montaż nowych okien w Bydgoszczy, ponieważ obecnie są dość stare okna, które przepuszczają zimne powietrze. Zanim się wprowadzę to trochę czasu upłynie, ale chce mieć wszystko zrobione jak należy. W internecie znalazłam ofertę na tanie drzwi zewnętrzne i mój znajomy zadeklarował się je u mnie wymienić. Ponadto przeprowadza on również montaż nowych okien w Bydgoszczy i również w tym obiecał mi udzielić pomocy. Cieszę się, ponieważ dzięki niemu zaoszczędzę pieniądze, które będę mogła zainwestować w inne ważne elementy remontu. Okna zakupiłam w dość dobrej cenie i dostawa była bardzo szybka. Mój znajomy jeszcze tego samego dnia zabrał się do pracy i wieczorem już miałam wstawione piękne nowe okna. Od razu zauważyłam różnicę, ponieważ w mieszkaniu zrobiło się o wiele cieplej. Nowe okna są bardzo szczelne i nie muszę się obawiać utraty ciepła. Moje mieszkanie wygląda już coraz lepiej i remont dobiega końca.

W weekend przeprowadziłam się do mojego mieszkania. Wszystko poszło mi dość sprawnie, ponieważ już w czwartek się spakowałam. Pierwsza noc w nowym mieszkaniu była bardzo spokojna i wyspałam się jak nigdy wcześniej. Dobrze być u siebie.