Zdrowy olej z marihuany

Najbardziej skoncentrowaną postać kannabidiolu (CBD) można zidentyfikować tylko w olejach konopnych. Stąd też ich postać, czyli niezwykle gęsta zawiesina. Można ją przyjmować doustnie lub, co wedle wielu specjalistów jest bardzie efektywne, w drodze waporyzacji.

Bardzo mocny olej z konopi CBD

olej konopny 30Gdy chodzi o smak naturalnych olejów konopnych, to jest on bardzo wyrazisty, bo gorzki, przez co wiele osób rozcieńcza go w wodzie czy też przyjmuje z jogurtem naturalnym lub innymi produktami spożywczymi. Natomiast, jeżeli poddamy olej waporyzacji, smak pary wodnej będzie bardzo łagodny, a goryczka stanie się niewyczuwalna. Ponadto, w procesie waporyzacji, CBD, przenika bezpośrednio do krwiobiegu, co pozwala uniknąć procesu trawienia i, związanego z nim bezpośrednio, wydalania oleju. Jak dowodzą niektóre badania, przyjmowanie tej substancji czynnej w drodze waporyzacji jest bardziej efektywne od przyjmowania doustnego. Ponadto, w komorach grzewczych waporyzatorów, mieści się od jednego do dwóch mililitrów – w zależności od modelu. Jest to ilość bardzo niewielka, a wystarcza na, co najmniej, kilkanaście sesji waporyzacyjnych. Gdy chodzi o wyrób przeznaczony do waporyzacji, warto polecić olej konopny 30%, albowiem jego działanie jest szybkie i kompleksowe. Trzeba też wiedzieć, że te produkty są absolutnie legalne, bowiem, w ich składzie może znajdować się tylko śladowa, niepowodująca odurzenia, zawartość tetrahydrokannabnolu (THC).

W związku z tym iż legalnych olejach konopnych, THC nie może przekraczać 0,2% są one wyrobami bezpiecznymi, jakie przyjmować mogą dzieci, również te najmłodsze, oraz osoby w podeszłym wieku. Trzeba też wiedzieć, że regularne przyjmowanie kannabidiolu pomaga w leczeniu wielu chorób, schorzeń i dolegliwości.