Zamontowana wanna była bardzo wygodna

Jestem w trakcie urządzania mojego mieszkanie. Kupiłam je na nowym osiedlu. Mieszkanie było oddane w stanie deweloperskim. Miałam przygotowane ściany do malowania ale brakowało płytek, podłóg i wszystkich sprzętów. Dzięki temu, że mieszkanie było zupełnie puste miałam duże pole manewru i mogłam je urządzić jak tylko chciałam. Postanowiłam skorzystać z pomocy architekta wnętrz.

Kupiłam piękną wolnostojącą wannę

wanny wolnostojąceArchitekta poleciła mi moja znajoma z pracy,. Korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. Kiedy architekt zobaczył moje mieszkanie od razu powiedział jakie ma pomysły na aranżację. Wszystko mi się podobało. Powiedziałam mu jaki mam budżet i w ciągu kilku dni dostałam gotowy projekt. Najbardziej spodobała mi się łazienka. Projektant zasugerował, ze w mojej łazience dobrze wyglądałaby wolnostojąca wanna. Stwierdziłam, że to świetny pomysł. Wpisałam sobie w wyszukiwarce wanny wolnostojące bo chciałam się zorientować w jakiej cenie można je zakupić. Wiele firm oferowało możliwość zamówienia wanny online z dostawą bezpośrednią do domu, mieszkania. Firmy gwarantowały także wniesienie do mieszkania więc postanowiłam z tej oferty skorzystać. Projektant powiedział mi jakie maksymalnie wymiary może mieć wanna wolnostojąca żeby na spokojnie zmieściła mi się w łazience i żeby kąpiel w niej była dla mnie komfortowa. Zatrudniłam dobrą ekipę, która zajęła się remontem.

Wszystkie prace były wykonywane zgodnie z planem. Łazienka prezentowała się bardzo elegancko i przytulnie. Wanna była piękna. Nigdy do tej pory nie korzystałam z tak wygodnej wanny. Cieszyłam się, że projektant mi ją zasugerował. Chyba sama bym jej nie wybrała. Wanna była w dobrej cenie. Podobała mi się obsługa w sklepie internetowym. Zakup przebiegł bez problemu tak samo jak dostawa i montaż.