Założyłem u sąsiada ogród

Pochodzę z małej miejscowości, gdzie wszyscy się znają. Mój wyjazd na studia do Warszawy nie został niezauważony i każdy interesował się moimi losami. Do rodzinnego domu przyjeżdżam czasami i odwiedzam rodziców, którzy są ze mnie bardzo dumni.

Sąsiad od dawna prosił mnie o założenie ogrodu

zakładanie ogrodów wawerKiedy pewnego razu odwiedziłem rodziców to zaczepił mnie nasz sąsiad. Dowiedział się od ojca, że obecnie pracuję w jakiejś dużej firmie i oferuję zakładanie ogrodów wawer co go zainteresowało. Ostatnio zakupił jakiś teren za domem i chce tam mieć ogród. Rozmawialiśmy o tym sporo ale do żadnych ustaleń nie doszło, ponieważ nie miałem czasu. Sąsiad prosił mnie o założenie ogrodu od dawna i jak miałem urlop to stwierdziłem, że zajmę się tym dla niego. Poszedłem od razu do niego, żeby go o tym poinformować. Bardzo się ucieszył, że to ja się tym zajmę, ponieważ dowiedział się, że wykonuję bardzo profesjonalnie zakładanie ogrodów wawer i wiedział, że będzie ze mnie zadowolony. Dopytałem co go interesuje oraz jakie ma oczekiwania. Dzięki temu mogłem zabrać się do pracy. Nie chciałem brać od niego pieniędzy za pracę, ale się uparł i nie chciał odpuścić. Wziąłem mniejszą stawkę. Teren ma na prawdę okazały i można tam zaszaleć. Wprowadziłem kilka swoich pomysłów, które mu się spodobały i je zaakceptował. Sąsiad to teraz będzie miał najpiękniejszy ogród w całej okolicy a zapewne właśnie o to mu chodziło. Dużo mi też pomagał i razem poradziliśmy sobie świetnie ze wszystkim. Teraz jest on bardzo zadowolony.

Sąsiad w całej okolicy chwalił się, że jak przyjechałem na urlop to mu założyłem ogród. Mieszkańcy są pod wrażeniem i zaczęli do mnie dzwonić w tej sprawie. Obecnie mam mało zleceń to zgodziłem się kilka przyjąć. Pieniądze zawsze się przydadzą.