Zakupy z córką – łóżeczko, wózek dla lalek

Przechadzając się z moim dzieckiem po sklepie nagle usłyszałem wołanie: Tato zobacz jakie piękne białe łóżeczko. Będzie idealne dla moich lalek. Gdy usłyszałem to wołanie wróciłem i zobaczyłem to co moje dziecko uznało za takie wspaniałe. Rzeczywiście białe łóżeczko było dość ładne. Oglądając je zacząłem patrzeć na tą zabawkę nie tylko pod względem estetyki, ale także, a może przede wszystkim pod względem bezpieczeństwa.

białe łóżeczkoBiałe łóżeczko, na szczęście dla mojego dziecka, było dobrej konstrukcji i widać było, że wytrzyma. Nic nie stało więc na przeszkodzie, aby te zabawkę kupić. I mówiąc nic właśnie to mam na myśli, bo okazało się, że białe łóżeczko wcale nie jest takie drogie, jak mogłoby się na początku wydawać. Postanowiliśmy więc je kupić.
Na tym jednak nasze zakupy tego dnia się nie skończyły. Co więcej można śmiało powiedzieć, że to był dopiero początek naszego zakupowego szału.
Owy sklep po którym się poruszaliśmy był ogromnych rozmiarów, dlatego wybór w nim był ogromny. I można w skrócie powiedzieć, że wraz z moją córką przy tych zakupach kontynuowaliśmy temat lalek. Po jakiś kilkunastu minutach dotarliśmy do miejsca w którym zobaczyliśmy wózek dla laki.
Wózek dla lalki to jest jednak za mało powiedziane. Myślę, że w tym przypadku śmiało można powiedzieć, że był to ? jak to mówi młodzież ? super wypasiony ? wózek dla lalki. W tym sprzęcie było prawie wszystko co można było sobie wymarzyć. Nawet nie spodziewałem się, że takie zabawki mogą być tak wyposażone. Moja córka praktycznie natychmiast stwierdziła, że ten wózek dla lalki jest jej niezbędny do życia. Jak się miało okazać za chwilę jeszcze jedna rzecz okazała się jej niezbędna do życia. Okazało się to, gdy zobaczyliśmy wózki wiklinowe. Wózki wiklinowe nie robiły takiego wrażenia jak wcześnie widziany sprzęt.

Moja córka jednak też chciała to mieć bo patrząc na wózki wiklinowe stwierdziła, że mają w sobie jakąś magię i bardzo by jej się przydały. I właśnie w ten sposób wyszliśmy z tego sklepu z pełnymi rękami zakupów.