Zabiegi fryzjerskie dla piesków i kotków

Dwa tygodnie temu otworzyłam salon piękności dla zwierząt domowych. Jestem z wykształcenia weterynarzem, ale uznałam, że lepiej sprawdzę się w pielęgnacji zwierząt. Dlatego też otworzyłam ten salon. Muszę jakoś zachęcić właścicieli zwierząt domowych, by do mnie przychodzili na zabiegi pielęgnacyjne.

Oferta zabiegów fryzjerskich dla zwierzątek

psi fryzjer toruńLiczę na to, że będę miała bardzo dużo klientów. Oprócz mnie w salonie pracuje też moja koleżanka, która zajmuje się myciem zwierząt i przygotowywaniem ich do strzyżenia. Ja sama zaś zajmuję się strzyżeniem zwierząt. Mój salon piękności dla zwierząt można znaleźć, wpisując w Internecie: psi fryzjer toruń, strzyżenie psów toruń, strzyżenie kotów toruń, fryzjer dla zwierząt toruń, fryzjer dla psów toruń. Używam bardzo profesjonalnych kosmetyków, przeznaczonych dla zwierząt. Mam specjalną wanienkę, w której myjemy psy i koty. Na samym środku pomieszczenia znajduje się specjalny blat, który jest przeznaczony do strzyżenia. Sadzam na nie psy, lub koty i skracam im sierść. Najwięcej pracy jest przy zwierzętach rasowych. Niektóre mają tak długą sierść, ze samo strzyżenie zajmuje ponad godzinę. Muszę ostrożnie podchodzić do zwierząt. Czasami proszę swoich klientów, by zakładali psom kagańce, gdyż nie wiem, jak mogą zareagować. Utworzyłam specjalną stronę internetową, za pomocą której klienci mogą zapisywać się na nasze zabiegi pielęgnacyjne. 

Bardzo lubię pracę ze zwierzętami. Klienci zachwalają naszą pracę, oraz podejście do psów i kotów. Myślę nad tym, by spróbować jeszcze innych zabiegów pielęgnacyjnych, ale na razie muszę się skupić nad tym, by zachęcić nowych klientów, do odwiedzania mojego salonu piękności dla zwierząt. Cieszę się, że salon zyskuje coraz większą sympatię, wśród ludzi.

 

Więcej informacji https://siersciuch.com