Wziąłem samochód w leasing na firmę

 

Od kilku lat prowadzę małą restaurację. W tym roku doszedłem do wniosku, że dobrze byłoby rozszerzyć zakres moich usług o dowóz jedzenia na wynos. Zauważyłem, że o wiele łatwiej będzie znaleźć kierowcę do pracy, jeśli będę oferował własny samochód. Postanowiłem wziąć jakiś dobry i mały samochód w leasing na firmę, ponieważ było to o wiele bardziej opłacalne niż jego kupno.

Korzystna oferta leasingu samochodowego na firmę

samochodowy leasing dla firmUdałem się do zaufanej firmy samochodowej, gdzie można było kupić lub wziąć w leasing samochody bardzo dobrej marki. Na miejscu od razu zostałem zapytany przez dealera samochodowego, w czym może mi pomóc. Powiedziałem, że interesuje mnie samochodowy leasing dla firm. Zaprosił mnie on do stanowiska biurowego i przedstawił kilka korzystnych ofert. Wybrałem wśród nich ofertę na leasing małego, miejskiego i ekonomicznego samochodu. Właśnie czegoś takiego potrzebowałem do mojej firmy. Oferta była bardzo korzystna, ponieważ co miesiąc musiałem płacić niewielka ratę za leasing samochodu, a po dwóch latach miałam prawo pierwokupu samochodu na preferencyjnych warunkach. I tak właśnie zrobiłem. Podpisałem umowę i już kilka dni później mogłem odebrać mój samochód. Muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania. Wzięcie samochodu w leasing nie obciążyło mnie za bardzo finansowo, co było dla mnie bardzo ważne.

A przy tym mogłem się cieszyć nowym i sprawnym samochodem. Dzięki temu miałem pewność, że nie będę z nim miał żadnych kłopotów i problemów związanych z zatajeniem usterek przez nieuczciwego sprzedającego. Jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że samochód ten był dodatkowo ubezpieczony na najem tego typu. To bardzo dobrze świadczyło o firmie, z której zdecydowałem się wynająć auto w leasing. Byłem zadowolony.