Wypożyczone auta do pracy

 

Prowadzę od paru lat firmę zajmująca się usługami budowlanymi. Pracujemy głównie przy budowie dróg, mostów czy miejskich estakad. W pewnym momencie okazało się, ze zapotrzebowani na usługi mojej firmy przerasta możliwości transportowe.

Ułatwiona praca dzięki wypożyczalni samochodów w Katowicach

Wypożyczalnia aut z KatowicDziałam na terenie południowej części kraju, przy tak dużej ilości zamówień zacząłem poszukiwać alternatywnych możliwości, aby moja firma mogła działać bez przestojów. Wybawieniem okazała się wypożyczalnia aut z Katowic. Za odpowiednia sumę można wypożyczyć auta osobowe lub ciężarowe. Na początku, biorąc pod uwagę potrzeby firmy, wynająłem cztery auta ciężarowe, które oferowała wypożyczalnia aut z Katowic. W późniejszym czasie firma zaczęła pracować z taką intensywnością, iż konieczne okazało się wypożyczenie jeszcze dwóch aut osobowych dla kadry inżynieryjnej pracującej w firmie. Zwróciłem się więc do z propozycją do firmy, która prowadziła wypożyczalnie aut z Katowic, aby zaoferowała mojemu przedsiębiorstwu jakieś ulgi w płatnościach ze względu na ilość wynajętych samochodów osobowych i ciężarowych. Po negocjacjach udało mi się ustalić dosyć duże ulgi związane z kosztami wynajmu aut.  Najważniejsze jest to, że firma wypożyczająca auta okazała się solidna, wywiązała się ze wszystkich ustaleń dotyczących wynajmu, jakie zawarte były w umowach. Jako osoba prowadząca na dzień dzisiejszy prężnie działającą firmę mogę spokojnie zapewnić wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z usług firm takich jak wypożyczalnie aut z Katowic, że są to firmy solidne, dotrzymujące wszystkich ustaleń związanych z umową o wynajęcie auta. Gdyby nie alternatywna możliwość wypożyczenia na jakiś okres czasu pojazdów do prowadzenia działalności gospodarczej moja firma na dzień dzisiejszy być może nie działałaby na tak dużą skalę.

W obecnej chwili jestem na etapie zakupu nowych samochodów na potrzeby firmy. Gdybym jednak po raz kolejny znalazł się sytuacji jaka opisałem powyżej spokojnie zaufałbym firmom, które prowadzą wypożyczalnie aut z Katowic i skorzystałbym z ich oferty wynajmu pojazdów.