Wyjeżdżam do hotelu

W pracy jestem dzisiaj do godziny czternastej i kiedy zakończę wszystkie swoje zawodowe obowiązki jadę na długo wyczekiwany urlop. Nie mogłam się go doczekać. Wczoraj spakowałam sobie walizkę i z samego rana włożyłam ją do samochodu. Od razu po pracy jadę nad morze i mam nadzieję, że miło spędzę czas.

Zatrzymuję się w hotelu

hotele gdyniaGdynia to moje ulubione miasto. Wiele razy spędzałam już w nim swoje wakacje. Uważam, że zawdzięczam to swojej babci. Kiedy byłam mała babcia zabierała mnie ze sobą do Gdyni i robiłyśmy wszystko na co miałam ochotę. Moja babcia bardzo lubiła morze i plaże i tak mi zostało. Zazwyczaj zatrzymuję się w tym samym, sprawdzonym hotelu. Hotele Gdynia można zarezerwować przez internet lub telefonicznie. Ja mam prywatny numer do właścicielki hotelu Gdynia, u której bardzo często nocuje. Jestem bardzo zadowolona z panujących w hotelu warunków. Okolica jest idealna. Blisko do morza i plaży i wakacje, które spędzam w tym mieście zawsze są udane. Nawet kiedy pogoda nie jest najlepsza w hotelu można skorzystać z wielu atrakcji i moje ciało może się zrelaksować a ja naładować baterie na kolejne miesiące ciężkiej pracy zawodowej. Tym razem do Gdyni zabieram swoją przyjaciółkę. Wiele przeszła i chcę żeby mogła się zrelaksować. Kiedy dowiedziałam się, że ona jeszcze nigdy nie była w Gdyni to tym bardziej uznałam, że nie mogę tak tego zostawić. Zadzwoniłam do pani Basi, właścicielki hotelu i zarezerwowałam podwójny pokój.Wspomniałam, że przyjeżdżam z przyjaciółką, która jeszcze nigdy nie była w Gdyni. 

Pani Basia bardzo miło nas przyjęła. Czuję się w tym hotelu jak w domu. Znamy się już wiele lat i dzwonimy do siebie nawet w święta a także na urodziny. Patrycja była zachwycona hotelikiem i lokalizacją. Jestem pewna, że miło spędzimy czas.