Wyjątkowe dodatki w sklepie internetowym

Moja koleżanka jakiś czas temu przeprowadziła się do nowego mieszkania. Ona jest z wykształcenia projektantem wnętrz dlatego też zawsze potrafi wszystko świetnie urządzić. Myślę, że nie tylko ja ale i reszta znajomych jest bardzo ciekawa tego jak wygląda to jej nowe mieszkanie.

Koleżanka ma retro zegar w salonie

retro zegar ścienny metalowyKoleżanka niedawno zaprosiła mnie do siebie. Byłam bardzo podekscytowana. Powiedziała mi tylko, że ten lokal urządziła w zupełnie inny sposób co jeszcze bardziej mnie intrygowało. Gdy tam weszłam zobaczyłam, że teraz wszystko jest takie bardziej retro. Poprzednie mieszkanie było bardziej nowoczesne. Ale muszę przyznać, że ten styl jakoś bardziej do mnie przemawia. Największe wrażenie jak zwykle zrobiły na mnie dodatki. Szczególnie spodobał mi się retro zegar ścienny metalowy, który od razu o wejściu do mieszkania przykuwał uwagę. Koleżanka powiedziała mi, że ten właśnie zegar kupiła w sklepie internetowym gdzie są różnego rodzaju dekoracje. Zresztą ten zegar, który właśnie przypadkiem zobaczyła zainspirował ją do urządzenia mieszkania w takim właśnie stylu. Resztę dodatków też kupiła w tym samym sklepie internetowym. Ja gdy zobaczyłam ten zegar to stwierdziłam, że chciałabym mieć taki. A jeśli nie zupełnie taki sam to chociaż podobny. Koleżanka powiedziała mi, że nie kosztował on wcale dużo i że chętnie powie mi gdzie go zamawiała. Mi w tym zegarze podobało się niemal wszystko. Uważam nawet, że pasowałby praktycznie do każdego wnętrza.

Bo to on nadawał charakter. Naprawdę dawno nie widziałam tak ładnej rzeczy. Po mnie przyszli też jeszcze inni znajomi i wszyscy ustaliśmy pod tym zegarem i go podziwialiśmy. Wyglądał na ciężki. Jednak koleżanka powiedziała, że to tylko takie złudzenie i w rzeczywistości nie waży on dużo.