Wnuczce spodobała się książka

Moja wnuczka ma siedem lat i za rok będzie miała komunię święta. Powoli już uczy się różnych modlitw. Jest bardzo grzeczną dziewczynką i bardzo ją kocham. Staram się z nią sporo czasu spędzać i odbieram ją ze szkoły. Moja córka z zięciem długo pracują więc Paulinka spędza u mnie popołudnia. Odrabia lekcje i wychodzimy razem na plac zabaw.

Kupiłam Paulince religijną książkę

książki religijne dla dzieciKiedy wracałyśmy ze szkoły zobaczyłam, że obok cukierni do której często zaglądamy po jakieś zdrowe ciasteczka otworzyli sklep z różnymi książkami. Weszłyśmy do środka i było sporo promocji. Zdecydowałam się kupić wnuczce kilka książek. Ona już całkiem fajnie czyta a wiadomo, że trzeba ćwiczyć żeby płynnie czytać. Paulinka wybrała kilka książek ze swoich ulubionych serii a mi spodobały się książki religijne dla dzieci. Zdecydowałam się na dwie książki. W jednej były różne modlitwy, które będą potrzebne przed komunią świętą a w drugiej opowiadanie o Jezusie i świętej rodzinie. Postanowiłam je zakupić i Paulinka była bardzo zadowolona. Kiedy wróciłyśmy do domu i zjadłyśmy obiad od razu zaczęłyśmy wspólnie książki oglądać. Musze przyznać, że były bardzo dobrze napisane, kolorowe i miały ładne oprawy. Książki religijne dla dzieci są mądre i warto je czytać swoim dzieciom. Sporo uczą i przekazują mądre wartości. Kiedy córka przyjechała po wnuczkę zdziwiła się, że ona wychodzi taka obładowana. Od razu zaczęła mamie opowiadać, ze była ze mną w księgarni i babcia wykupiła pół sklepu.

Jestem bardzo związana z wnuczką. To moja jedyna wnuczka więc staram się ją mądrze rozpieszczać. Wiele bym dla niej zrobiła i uwielbiam spędzać z nią czas. Kiedy mogę kupić jej coś edukacyjnego, co wpływa na jej rozwój to jak najbardziej to robię. Książki uczą i rozwijają wyobraźnię więc nie warto na nich oszczędzać.