Wisiorki ze srebra

Jeżeli nie wiemy jaki prezent sprawić naszej mamie, żonie, czy nawet siostrze, to najlepszym wyborem zawsze jest biżuteria. Może ona być złota, lub srebrna, z cennymi kamieniami, albo z cyrkoniami i diamentami. Jest tak duży wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Do czego założyć wisiorek?

srebrne wisiorkiNie każda kobiet lubi nosić biżuterię, bo wystarcza im tylko zegarek i obrączka ślubna. Jednak biżuteria kobiecie dodaje uroku i podkreśla jej urodę, dlatego każda powinna mieć w domu choć kilka kompletów ze złota i srebra. Jeżeli lubimy podkreślać naszą szyję, to srebrne wisiorki będą doskonałym rozwiązaniem. W salonach jubilerskich można je kupić oddzielnie bez łańcuszka, dzięki czemu kupując kilka sztuk, mamy możliwość i wymiany, tworząc za każdym razem inną biżuterię. Zawieszki są najczęściej mniejsze od wisiorków, których lepiej nie zawieszać na cienkim łańcuszku. Wisiory mogą być w kształcie kwadratu, koła, serca, lub posiadać wewnątrz drogocenny kamień, który będzie jedynie obudowany srebrem. Nowością w biżuterii są dedykowane wisiorki, na przykład w kształcie serca. Jest to wyjątkowy model, który możemy podarować ukochanej osobie ze specjalną dedykacją. Wiele salonów oferuje możliwość laserowego grawerowania biżuterii, dzięki czemu możemy ją dowolnie personalizować. Wisiorki doskonale pasują do klasycznej sukienki, bluzki z dużym dekoltem, lub nałożone na golf podkreślają kobiecą szyję. Im większy wisiorek wybieramy, tym grubszy splot musi mieć łańcuszek, na którym go zawiesimy. Możemy je kupić oddzielnie, albo w komplecie z kolczykami.

Biżuteria jest niezbędnym elementem każdej stylizacji, nawet jeżeli to mają być zwykłe, niewielkie kolczyki. Wisiorki, które nosimy na co dzień, są mało widoczne, lecz modele zakładane na specjalne okazje, mogą mieć całkiem pokaźne rozmiary i być wysadzane cyrkoniami, lub kamieniami szlachetnymi.