W salonie korzystałam z bezpiecznych lakierów

Praca w salonie kosmetycznym sprawiała mi masę przyjemności i cieszyłam się, że mogłam pracować ze swoją przyjaciółką. Ja zajmowałam się malowaniem paznokci lakierami hybrydowymi, ponieważ byłam w tym najlepsza. Każda klienta zawsze była zadowolona z moich usług.

Salon kosmetyczny stosujący bezpieczne lakiery do paznokci

bezpieczny lakier hybrydowy hipoalergicznyPewnego razu pojawiła się u mnie klientka, która miała uczulenie na lakiery hybrydowe i malowałam jej paznokcie zwykłym lakierem. Wtedy też wpadłam na pomysł, żeby sprawdzić  bezpieczny lakier hybrydowy hipoalergiczny, który od niedawna dostępny był na rynku. Nigdy nie stosowałam takich lakierów i nie znałam ich składu ani jakości. Zamówiłam na próbę jeden taki lakier i zaprosiłam tę klientkę na paznokcie. Wyjaśniłam jej, że lakier jest hipoalergiczny i zgodziła się na pomalowanie paznokci. Zareagowała na niego bardzo dobrze, ponieważ nic się nie działo a ona była zadowolona, że miała na dłużej pięknie pomalowane paznokcie. Cenowo nie było różnicy i dlatego postanowiłam na stałe stosować takie bezpieczne lakiery. Niektóre klientki nie miały pojęcia, że mogło u nich wystąpić jakieś uczulenie. Wymieniłam wszystkie lakiery na te bezpieczne i tylko ich używałam. Salon kosmetyczny, w którym pracowałam znany stał się dzięki tym lakierom i klientki sobie polecały to miejsce. Zdobyłam dzięki temu więcej klientek i wszystkie były zawsze zachwycone moimi usługami. Zdecydowanie warto było zainwestować w nowy produkt, który okazał się najlepszy.

Po latach otworzyłam własną działalność. Miałam już tak dużo klientek, że mogłam sobie na to pozwolić. Przyjaciółka cieszyła się, że mi się powodziło a ona w salonie zatrudniła inną dziewczynę, z której również była zadowolona. Powiodło mi się zawodowo z czego się cieszyłam.