W mieszkaniu robię remont

Pracuję w firmie, która świadczy usługi remontowe. Pracuje u nas kilka osób, ponieważ firma jest niewielka. Pracę mamy zawsze zapewnioną, ponieważ szef dba o zlecenie. Kiedy poszedłem na urlop, to postanowiłem zrobić remont we własnym mieszkaniu.

Zawodowo zajmuję się remontami i wszystko zrobiłem sam

remonty bydgoszczW życiu to zrobiłem tak liczne remonty bydgoszcz, że potrafię na chwilę obecną sam zrobić dosłownie wszystko. Moja żona ma dość spore wymagania, ale nie obawiałem się ich. Poradzę sobie ze wszystkim. Postanowiła, że wyburzymy ścianę między pokojem a kuchnią i połączymy te dwa pomieszczenia. Zawsze jej się podobała taka kuchnia łączona z salonem i dlatego zgodziłem się tym zając. W budynku, gdzie mieszkamy to w czym czasie także trwały remonty bydgoszcz u sąsiadów i wszyscy w tym czasie się zdecydowaliśmy odświeżyć swoje mieszkania. Ja posiadam cały niezbędny sprzęt i nic nie muszę kupować czy pożyczać. Pewnie jakiś z sąsiadów do mnie przyjdzie, ażeby coś pożyczyć i jestem na to przygotowany. Ścianę można było zburzyć i Maryla była szczęśliwa, że jej marzenie wreszcie się ziści. Pracowałem każdego dnia od rana do wieczora. Jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy i chciałem skończyć jak najwcześniej. Żona cały czas mi pomagała na tyle ile to było możliwe. Codzienne też podawała mi ciepły obiad i dbała, żebym miał w lodówce zimne piwko. W takich warunkach to ja mogę pracować. Tego dnia wieczorem przyszedł sąsiad, żeby wiertarkę pożyczyć. Akurat jej nie potrzebowałem i zgodziłem się użyczyć.

Po trzech tygodniach remont już został całkowicie wykonany. Maryla jest teraz tak szczęśliwa, że chwali się swoim koleżankom jak piękne mieszkanie ma. Wie, że to moja zasługa i o tym też wszystkim rozpowiada. Cieszę się, że jest zadowolona.