Usługi detektywistyczne, a zdrada

Wszyscy chcemy być w szczęśliwych związkach. Najważniejszą sprawą w każdym związku jest niewątpliwie zaufanie do drugiej osoby. Wydaje się, że bez tego związek nie może funkcjonować. Niestety, w wielu związkach tego podstawowego elementu po prostu nie ma. Kto z nas nie zna takich związków. To oczywiście pytanie retoryczne.

Usługi detektywistyczne

 

usługi detektywistyczneA Tobie nie zdarzyło się grzebać nigdy w telefonie partnera czy w rzeczach osobistych? A może podglądałeś co partner robił w internecie? Posunąłeś się do sprawdzania historii w przeglądarce? Niektórzy jednak posuwają się zdecydowanie dalej. Co robią? Ano wynajmują osobę, która ma sprawdzić czy nasz partner nas zdradzi Niestety takie usługi detektywistyczne są coraz bardziej popularne.
Niektórzy chcą na przykład sprawdzić w taki oto sposób swojego partnera przed ślubem. Najczęściej są to kobiety. Jak to wygląda w praktyce? Cóż kobieta, która pragnie przeprowadzić taki test wynajmuje inną kobietę (nie jest to najczęściej przyjaciółka tylko detektyw) najczęściej dosyć atrakcyjną, która ma za zadanie kusić mężczyznę. Jeśli ten ulegnie, to znaczy, że nie nadaje się np. na męża.
Wiele osób w tym momencie popuka się w głowę. Wydaje się, że tego typu praktyki są nieetyczne. Niektórzy zapewne uważają, że kobiety, które testują w tak oryginalny sposób swoich partnerów mają nie po kolei w głowie. Być może w niektórych przypadkach właśnie tak jest. Z drugiej strony można chyba zrozumieć, że wszystkie chcemy, aby nasz wybranek był nam po prostu wierny. Pragniemy mieć pewność, że tak właśnie będzie. Niestety, życie potrafi nas rozczarować. W wielu związkach dochodzi bowiem do zdrady i zapewne trudno się przed tym uchronić.

Niektóre kobiety są jednak na tyle pomysłowe, że biorą sprawy w swoje ręce i sprawdzają czy mężczyzna ulegnie. Czy można je w związku z tym tak jednoznacznie źle oceniać? Na tak postawione pytanie każdy z nas musi odpowiedzieć sobie sam.