Udekoruj swoje wnętrze mieszkania panelami szklanymi!

Jestem zapaloną podróżniczką, która uwielbia dokumentować swoje wycieczki za pomocą zdjęć. Nie zostawiam ich jednak narażonych na zapomnienie w odmętach komputerowego dysku, lecz najlepsze z nich wywołuje i wieszam na ścianach. To sprawia, że zawsze kiedy na nie spoglądam przypominają mi się najlepsze momenty w moim życiu. Jedno z takich zdjęć zasłużyło na specjalną oprawę. 

Uniwersalność szklanych paneli z Warszawy

panele szklane warszawaNie podróżuję kilka razy do roku, a raz na kilka lat. Nie tylko ze względów finansowych, lecz głównie dlatego, aby mieć większą frajdę z samej wycieczki, na którą tak długo wyczekuję, oraz, aby oczywiście doskonale ją zaplanować. Tego roku byłam w Japonii skąd posiadam mnóstwo niesłychanie wspaniałych zdjęć. Jedno, które naprawdę mi się podoba przedstawia park pełen kwitnących wiśni, który udało mi się sfotografować po zmroku. W połączeniu z dekoracyjnym oświetleniem, jakie było zamontowane właśnie w tym parku otrzymałam rewelacyjne zdjęcie, które chciałam wyróżnić spośród wszystkich wywołanych, jakie posiadam. Długo szukałam sposoby, aby w oryginalnym stylu wywołać to cudowne zdjęcie, aż trafiłam na panele szklane Warszawa jest największym miastem dlatego nie miałam problemu ze zlokalizowaniem sklepu w którym mogłabym zamówić szklane panele z własną grafiką właśnie w postaci mojego zdjęcia. Byłam przygotowana na to, że zapewne wydam mały majątek na takie panele, jednak cena wraz z zamówieniem i dowozem do domu okazała się bardzo niska! Mam ogromną sypialnie, która jest pomalowana na ciemnogranatowy kolor, a wzdłuż ścian wiszą lampki zupełnie takie, jak na choince. To sprawia, że pokój się optycznie zmniejsza, a jednocześnie jest przytulny za dnia, zaś wieczorami niesłychanie romantyczny. Kiedy na jednej ze ścian, tuż za łóżkiem zamontowałam moje panele szklane ze zdjęciem kwitnących wiśni, oraz dodatkowo zainstalowałam wąskie światełka ledowe wzdłuż całych paneli, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Słowo „genialne” to za mało, aby określić otrzymany rezultat.

Polecam taki pomysł każdemu, kto pragnie nadać swoim wnętrzom nutki oryginalności i nowoczesności. Wszak powszechnie wiadomo, że szkło kojarzy nam się poniekąd z luksusem, a w dodatku przystrojone dobrej jakości grafiką jedynie spotęguje swój wspaniały efekt. Takie panele szklane są doskonałym pomysłem do każdego rodzaju pomieszczeń, niezależnie, czy chcemy je umieścić w salonie, w sypialni, łazience, kuchni czy w korytarzu. Zawsze i wszędzie prezentują się znakomicie!