Tanie noclegi w Tatrach zarezerwujemy w Murzasichle

Mamy początek jesieni, ale wielu Polaków już teraz zastanawia się dokąd pojechać z dziećmi na ferie zimowe. Każdego roku najwięcej turystów odwiedza oczywiście Podhale, bo przecież polskie Tatry to idealne miejsce na białe szaleństwo. Zimą w góry jedzie się po to, żeby pojeździć na nartach. Warto znaleźć taki nocleg, z którego będzie blisko do wyciągu narciarskiego.

Dookoła wyciągów jest sporo wolnych noclegów

nocleg koło wyciągu w MurzasichluJeśli chcielibyśmy spędzić ferie w Tatrach, ale z noclegami ulokowanymi w pobliżu wyciągu narciarskiego, to powinniśmy przejrzeć oferty w miejscowości Murzasichle. Jest tam kilka wyciągów i świetny kompleks narciarski, a dookoła z łatwością znajdziemy wolne noclegi. Jeśli nie chcemy przepłacać to rzeczywiście warto zarezerwować nocleg koło wyciągu w Murzasichlu, bo cały czas są one dostępne w bardzo dobrych cenach. Poza Murzasichle jest też kilka innych kurortów, w których cały czas są wolne miejsca noclegowe. I to wcale nie jest tak, że jeśli nocleg jest blisko wyciągu to kosztuje więcej niż nocleg bardziej od niego oddalony. Cena, jaką trzeba zapłacić za nocleg w Tatrach zależy głównie od standardu hotelu czy pensjonatu. Wyjątkiem jest oczywiście Zakopane, bo tam chyba płaci się za to, że to właśnie Zakopane. Z roku na rok turyści rezerwują noclegi w mniejszych miejscowościach położonych obok Zakopanego, bo w ten sposób można zaoszczędzić całkiem sporo.

Wybierając się na ferie w Tatry już teraz trzeba sobie zapewnić miejsca noclegowe. Jeśli jedziemy tam z myślą o szaleństwie na stokach to poszukajmy tanich noclegów tuż przy samym wyciągu. Można takie noclegi znaleźć bez większych problemów, ale z każdym kolejnym tygodniem będzie ich coraz mniej. W tym roku wyjątkowo czekamy z rezerwacją noclegów na ferie na ostatnią chwilę.