Szybka pożyczka na dowolny cel

Niektórym osobom brakuje paruset złotych, aby przetrwać do końca miesiąca i jest to dla nich spory kłopot, bo banki nie udzielają tak małych pożyczek. Ponadto zanim się ją otrzymamy z banku, to mija trochę czasu.

Kto może dostać szybką pożyczkę?

pożyczka 24hJeżeli niewiele nam brakuje do przetrwania do wypłaty, to w pierwszej kolejności szukamy wśród znajomych możliwości pożyczenia takiej niewielkiej kwoty. Dopiero kiedy nie znajdujemy takiej możliwości, to szukamy jej w instytucjach pozabankowych. Jak wiadomo banki długo weryfikują sytuację finansową wnioskodawcy i wymagają posiadania zdolności kredytowej. Szybkim i łatwym sposobem na pożyczenie niewielkiej kwoty, są chwilówki. Pożyczka 24h jest udzielana na krótki czas, najczęściej na kilkadziesiąt dni i ma nieco wyższe oprocentowanie niż klasyczne pożyczki i kredyty udzielane przez banki. Może ją otrzymać niemalże każdy wnioskodawca, nawet osoby zadłużone w różnych bankach, gdyż nie jest tam wymagana zdolność kredytowa. Wiele takich pożyczek, nie wymaga nawet weryfikacji w Biurowej Informacji Kredytowej, więc mamy małe szanse na odmowę przydzielenia gotówki, jeżeli mieliśmy problemy ze spłatą wcześniejszych zobowiązań finansowych. Pożyczkę otrzymujemy bardzo szybko bo nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia wniosku. Możemy ją uzyskać udać się do stacjonarnego punktu danej firmy, lub logując się na stronie internetowej i dokonując wszystkich formalności przez internet. Kwota udzielanej pożyczki, to najczęściej kilkaset złotych.

Szybkie pożyczki są udzielane bez weryfikacji na krótki czas. Wiele instytucji pozabankowych kusi potencjalnych klientów darmową pierwszą pożyczką, którą musimy jedynie spłacić zgodnie z harmonogramem. Większość osób otrzymuje pozytywną decyzję.