trening personalny

Szwagierka ma trening personalny

Moja szwagierka jest osobą, która jest naprawdę bardzo ambitna. Mi bardzo w ludziach imponuję ta cecha charakteru. Bo wiem, że jeśli ktoś jest naprawdę ambitny to potrafi naprawdę wiele osiągnąć. I tak jest właśnie z moją szwagierką.

Trening personalny jest świetny

trening personalnyMa chyba wszystkie cechy jakie ktoś mógłby chcieć mieć. Jest bardzo ładna a do tego jest naprawdę mądrą dziewczyną. Czyli jak dla mnie jest ot naprawdę połączenie idealne. Jednak na co dzień ma problemy z mężczyznami. Jakoś nie może trafić na swoją drugą połówkę. Mój mąż twierdzi, że jest po prostu za bardzo wymagająca. Jednak ja uważam, że po prostu jeszcze nie trafiła na kogoś odpowiedniego. Szwagierka pomimo tego, że odchudzanie to coś co raczej ją nie dotyczy chodzi na siłownię. Twierdzi, że dba po prostu o swoją formę. Wiem, że na siłowni W Krakowie jest trener osobisty, która pomaga jej w ćwiczeniach. Ten trener personalny podpowiada jej po prostu w jaki sposób ćwiczyć żeby ćwiczenia były jak najbardziej efektywne. Szwagierka ma specjalny trening personalny i uważa, że jest ot coś świetnego. Wcześniej bowiem ćwiczyła sama tak jak uważała i nie widziała jakoś specjalnie efektów. Jednak od czasu gdy ma ten trening funkcjonalny uważa, że jest naprawdę dużo lepiej. Szwagierka też cały czas namawia mnie żebym zaczęła tam z nią chodzić. Ja może bym przynajmniej na tym więcej skorzystała niż ona bo mi przydałoby się poćwiczyć szczególnie przed wakacjami. Zawsze sobie przecież obiecuję, że na wakacje zacznę się odchudzać i ćwiczyć i jakoś do tej pory nic z tego nie wyszło.

Myślę, że dam się jej namówić bo wiem że gdy zacznę z nią chodzić to ona będzie mnie motywowała do tego żebym regularnie chodziła i ćwiczyła. Nie chcę już czekać chyba do następnego roku i jeśli mam coś zrobić to muszę zapisać się od razu.

Więcej na stronie http://zacznijcwiczyc.pl