Szukanie szkolenia dla rady pedagogicznej

Jestem dyrektorem bardzo dużej szkoły. Mam ogromne poparcie wśród nauczycieli, ale także rodziców. Nie mam problemów z uczniami. Są oni bardzo zdolni. wygrywają dużo konkursów. Przyczyniają się do tego też nauczyciele. Bardzo mi zależy na tym, by stale się doszkalali.

Znalezienie szkolenia dla rady pedagogicznej

szkolenie rady pedagogicznej katowiceStaram się ich wysyłać na jakieś indywidualne szkolenia, ale niestety jest to dość kosztowne. Tańszym rozwiązaniem są szkolenia, lub kursy dla wszystkich pracowników w jednym czasie i miejscu. Dawno nie mieli żadnego szkolenia, więc pomyślałam sobie, że będzie to dobry moment na to, by takie szkolenie odbyli. Postanowiłam zajrzeć do Internetu, by sprawdzić, jakie szkolenia będą w tym czasie na topie. Wpisałam w wyszukiwarce internetowej następujące zagadnienie: szkolenie rady pedagogicznej katowice. Okazało się, że teraz na czasie jest robienie szkoleń z motywowania uczniów do nauki, poprzez stosowanie różnych środków multimedialnych. Pomyślałam, że to będzie dla nich odpowiednie szkolenie. Zgłosiłam już naszych nauczycieli na te szkolenie. Poinformowałam ich o terminie szkolenia. Są bardzo zadowoleni, gdyż dawno nie mieli żadnego szkolenia. Ja również będę w nim brać udział. Mam nadzieję, że będzie ono ciekawie poprowadzone. Zazwyczaj takie szkolenia są długie. W końcu nadszedł ten dzień. szkolenie trwało cztery godziny i było naprawdę bardzo ciekawe. Sporo wiedzy wynieśli z niego nauczyciele z dużym dorobkiem zawodowym.

Muszę częściej organizować takiego typu szkolenia. Wszyscy nauczyciele byli z niego zadowoleni, co ogromnie mnie ucieszyło, chociażby ze względu na wybór tematyki szkolenia. Skorzystamy z pewnością jeszcze nie raz z usług firmy szkoleniowej, która przyjechała do nas na te szkolenie. Muszę tylko wybrać kolejny temat.