Świetne laserowe poziomice i dalmierz

W naszej rodzinie lubimy robić sobie prezenty, ale jest jedna osoba, której prezent jest kupić najtrudniej. Mowa o moim tacie. Nigdy nie jest w stanie sprecyzować, co by chciał dostać, przez co musimy improwizować i mimo że nam tego nie powie, to widzimy, że wolałby dostać coś innego. Tym razem jednak chcieliśmy z mamą dobrze przygotować się do prezentu na jego urodziny.

Dalmierz i poziomica laserowa w jednym

poziomica laserowa z dalmierzemTata uwielbia majsterkować. W piwnicy przesiaduje mnóstwo czasu, gdzie też robi różne rzeczy, naprawia, tworzy, itd. Pomyślałyśmy więc z mamą, że może postawimy na jakieś narzędzia, ale nie byłyśmy pewne, czego nie ma. A dopytywać się go nie było sensu, bo i tak by niczego nie sprecyzował. W końcu mama pomyślała, że zapyta jego brata. Wspomniał on, że często tata pożycza od niego poziomicę laserową, więc mogłoby to oznaczać, że jej nie posiada. Ale dodatkowo nam podpowiedział, że skoro już się na taki zakup decydujemy, to poziomica laserowa z dalmierzem byłaby najlepszą opcją. W końcu im dane urządzenie ma więcej funkcji, tym bardziej przydatne może być. Wujek podesłał nam link do oferty polecanego takiego urządzenia i zamówiłyśmy poziomicę z dalmierzem, licząc, że w końcu uda się pozytywnie zaskoczyć tatę, co nam się praktycznie nigdy do tej pory nie udało. Może gdyby chciał z nami bardziej współpracować w tej kwestii, byłoby to łatwiejsze. A tak musimy radzić sobie same.

W końcu osiągnęłyśmy to, na co tak długo czekałyśmy. Tata był szczerze zaskoczony i zadowolony z prezentu. Otwarcie się zapytał, skąd wiedziałyśmy, że takie coś by się mu przydało i przyznałyśmy, że musiałyśmy udać się na przeszpiegi do jego brata. Fajnie, że teraz ma dzięki na nowe narzędzie, które mu się przyda w jego robótkach i majsterkowaniu.