Sprzedaję bardzo przestronne mieszkanie klientowi

Moje pośrednictwo nieruchomości funkcjonuje na terenie całego województwa. Mam wielu stałych klientów, ale moje atrakcyjne oferty przyciągają ciągle to nowe, które szukają mieszkań w dobrych cenach. Jestem w branży już bardzo długo.

Mieszkanie, które jest przestronne od razu zostało sprzedane

przestronne mieszkania na sprzedaż w Starogardzie GdańskimOstatnio w mojej ofercie pojawiły się przestronne mieszkania na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim, które są nowe. Ich właściciele zrezygnowali z nich na rzecz domów na wsi. Mam dwie takie oferty w różnych częściach miasta i od razu wprowadziłam je na swoją stronę internetową. Właściciele dali mi klucze, bym mogła przeprowadzić prezentację dla zainteresowanych zakupem klientów. Mieszkania są nowe i puste. Nie ma mebli co jest jeszcze wygodniejsze dla kupującego, ponieważ może wszystko urządzić wedle własnego uznania i gustu. Zgłosił się do mnie jeszcze tego samego dnia mieszkaniec Sopotu, który chce się przenieść się do Starogardu Gdańskiego i zainteresowało go jedno z mieszkań. Umówiłam się z nim na prezentację i czekałam pod budynkiem. Przyjechał dość dojrzały człowiek z całą rodziną. Mieszkanie od razu wydało mi się idealne dla tej rodziny. W razie co mam dwa przestronne mieszkania na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim i na pewno jakaś oferta zainteresuje tego człowieka. Ponadto jest to osiedle strzeżone i znajduje się tutaj plac zabaw dla dzieci. Wszystkim dość spodobało się prezentowanie mieszkanie i ku mojemu zadowoleniu pierwszy klient od razu zdecydował się na jego zakup. To był najlepszy dzień.

Zarobiłam na tym interesie całkiem nieźle. Co więcej, tydzień później to drugie mieszkanie też się sprzedało. Nowe mieszkania cieszą się zainteresowaniem a jak są przestronne to istnieje gwarancja ich sprzedaży. Dlatego lubię tę branżę.