Spływ kajakowy rzeką Słupią

Bardzo lubię spędzać aktywnie czas wolny. Po pracy często wybieram się na rower lub kajaki. Wraz ze znajomymi planujemy wspólne eskapady. Nie lubimy spędzać czasu w nudny sposób. Zawsze musimy coś robić i być w ruchu.

Wymagająca rzeka Słupia

spływ słupiąCzas wakacji to niesamowicie aktywny czas w moim życiu. Naprawę wiele się dzieje, a ja sama mam wiele energii do działania. Gdy tylko mogę wyjeżdżam poza miasto na weekend. Najbardziej lubię wycieczki rowerowe oraz spływy kajakowe. Znajomi wiedzą, że jeśli jest piękna pogoda jestem niedostępna. W tym roku z ekscytacją czekam na wyjazd na Kaszuby, gdyż to tam będę miała możliwość realizowania swoich dwóch pasji. Jazdy na rowerze oraz spływania po rzekach. Na wyjazd zostało przygotowanych wiele atrakcji w tym spływ rzeką Słupią. Rzeka ta potrafi zaskoczyć i momentami jest tak wymagająca jak rzeki znajdujące się w górach. Początkowo rzeka ma sporo przeszkód i wymaga od kajakarza wielkiego skupienia. Choć sama rzeka wydaje się w wielu miejscach leniwa i sielska należy cały czas pamiętać, że jest to woda o silnym nurcie. Dla niewprawionych osób może stanowić duże wyzwanie. Zatem spływ słupią jest z pewnością wymagający i należy się do niego dobrze przygotować. Trasa ma wiele urokliwych widoków i z pewnością spodoba się wszystkim tym którzy lubią stały kontakt z naturą. Ja sama bardzo lubię klimat spływu kajakowego i całych tych przygotowań. Rzeka znajduje się w miejscu oddalonym od aglomeracji ludzkiej o wiele kilometrów. Dlatego można wyciszyć się i obcować z naturą. Rzeka z pewnością może nas zaskoczyć w wielu miejscach.

Bardzo lubię spływy kajakowe. Uwielbiam tak bliski kontakt z naturą. Rzeka była wymagająca i dała mi możliwość rozwoju umiejętności. Z pewnością jeszcze nie raz wybiorę się na spływ właśnie tą rzeką. Aktywne spędzanie wolnego czasu jest jedną z najlepszych form relaksu.