Rowery elektryczne na wycieczkę

W czasie wakacyjnym wielu z nas urlopuje. Ja również z narzeczonym planowałam letni wypoczynek. Bardzo lubimy aktywnie spędzać czas i nie dla nas jest leżenie plackiem na plaży. Lubimy zwiedzać i być cały czas w ruchu.

Rowery na wycieczkę w góry

rowery składane elektryczneZ racji tego, że nad morzem większość czasu spędza się na plaży zdecydowaliśmy się na wyjazd w góry. Tam było więcej możliwości do aktywnego wypoczynku. Można sobie planować piesze wycieczki, wypożyczać rowery i sprzęt do wspinaczki górskiej. Tego typu rozrywki i aktywności fizyczne są nam o wiele bliższe. Sami w czasie wolnym dużo czasu spędzany na świeżym powietrzu i jeżdżąc na rowerach lub rolkach i hulajnogach. Wybierając się na wycieczkę w góry postanowiliśmy zabrać ze sobą nasze rowery. Mamy duże auto więc dwa rowery na spokojnie się tam zmieszczą. Oprócz tego, że mieliśmy duże auto z obszernym bagażnikiem nasze rowery były przystosowane do transportu oraz wypraw w góry. Nasze rowery składane elektryczne były wprost idealne na tego typu wypady. Elektryczne silniki pozwalały na dalekie eskapady oraz wyjazdy w wyższe partie gór. W momencie gdy opadnie się z sił można zawsze pomóc sobie elektrycznym napędem. Poza tym rowery były składane, przez co bardzo łatwo i wygodnie można je przewozić. Nie zajmują wiele miejsca w bagażniku i są bardzo poręczne. Nie trzeba montować dodatkowych stelaży, lub przewozić rowerów na dachu. Składane rowery można bezpiecznie przetransportować wiele kilometrów bez żadnych obaw. Rowery takie na co dzień są również o wiele bardziej wygodne w transporcie.

Uwielbiam wycieczki rowerowe, a takie, które łączą ze sobą jeszcze zwiedzanie pięknych miejsc jeszcze bardziej. Wyjazd w góry był niesamowity, a dzięki rowerom mogliśmy zwiedzać o wiele więcej miejsc niż chodząc po szlakach górskich na pieszo.