Rodzinny rejs po Europie

Morskie podboje nie są dla każdego. Jednak każdy kto lubi wodę powinien chociaż raz w życiu wybrać się na taką przygodę. Marzeniem wielu jest dotarcie do małych wysepek ulokowanych na odległych okolicach od lądu. Dostanie się na nie jest może trudne, ale to nie znaczy, że niemożliwe do wykonania. Przekonajcie się, co zrobić, aby odbyć wycieczkę swoich marzeń.

Niezapomniany żeglarski rejs z rodziną jachtem

rejsy rodzinnePodróżowanie wodami jest niezwykle fascynujące dla każdego śmiałka z duszą pirata. Jeżeli marzysz o poznaniu norweskich fiordów albo chciałbyś dotrzeć na koło podbiegunowe, to wystarczy wziąć udział w luksusowej podróży. Rejsy rodzinne są stworzone z myślą o grupach osób wraz z dziećmi. Kilkudniowa wyprawa prestiżowej jakości jachtem to zabawa dla całej rodziny. Na pokładzie znajdują się ekskluzywne kajuty wieloosobowe, każda z osobną łazienką. Ponadto każdego dnia animatorzy przygotowują wiele rozrywek dla dzieci. Wasze pociechy będą mogły nauczyć się, jak to jest być majtkiem. Poznają podstawowe sposoby wykonywania węzłów marynarskim. Dowiedzą się również, w jaki sposób rozczytywać mapy morskie i kierunki na wodach. Poza tym na pokładzie jachtu znajduje się kącik zabaw dla najmłodszych, gdzie wykwalifikowane opiekunki zaopiekują się nimi, podczas gdy wy będziecie odpoczywać w jacuzzi czy zażywać kąpieli słonecznych. Dla dorosłych przygotowano również wieczorki taneczne, karaoke oraz pokazy filmowe. Wszystko po to, aby rejsy rodzinne były bezpieczne i pełne wszelakich rozrywek. 

Główną cechą takich morskich podróży jest dotarcie każdego dnia na inną europejską wyspę. Zwiedzicie terytorium Hiszpanii czy Grecji właśnie w ten niekonwencjonalny sposób. Na miejscu poznacie lokalne zwyczaje oraz odwiedzicie pobliskie mariny. Nie obędzie się bez zobaczenia mniejszych, niezaludnionych lądów, pełnych przepięknej zieleni.