Rezerwując wakacje parkowanie przy lotnisku dostaniemy gratis

Po zeszłorocznych ograniczeniach w podróżowaniu związanych z pandemią koronawirusa w tym roku wszystko zaczęło wracać do normy. Po woli do normy zaczął wracać ruch lotniczy, a Polacy znowu zaczęli latać na zagraniczne wakacje. Z końcem roku zaczęliśmy już nawet rezerwować wyloty na przyszłoroczne wakacje. Biura podróży w promocji do takich rezerwacji oferują darmowe parkowanie przy lotnisku.

Parkingi przy lotniskach znów będą pełne samochodów

parking baliceNa pandemii ucierpiały również parkingi działające przy największych polskich lotniskach. W zeszłym roku były puste jak nigdy, ale w tym roku było już znacznie lepiej. Kolejny rok zapowiada się już w miarę normalnie, bo już teraz rezerwowane są na nich miejsca na przyszłoroczny sezon wakacyjny. Praktycznie każdy parking Balice podjął współpracę z biurem podróży. Dzięki temu właśnie osoby rezerwujące już teraz wakacje na przyszły rok mogą otrzymać darmowe parkowanie przy lotnisku. Może to niewiele jak na gratis do drogich wakacji, ale dla planujących podróż jest to bardzo duże ułatwienie. Nie trzeba przecież samemu szukać sobie miejsca parkingowego. Rezerwując wakacje otrzymuje się voucher do wykorzystania na wskazanym przez biuro podróży parkingu. Wystarczy jedynie zadzwonić i potwierdzić termin, w jakim zostawimy swój samochód. Koszt takiego upominku to kilkadziesiąt złotych, ale od wartości o wiele większe znaczenie ma ułatwienie podróżnym znalezienia miejsca parkingowego.

Pomimo, że wciąż walczymy z pandemią to już się do niej przyzwyczailiśmy i zaczęliśmy żyć normalnie. Planujemy już przyszłoroczne wakacje, bo przez dwa lata wiele osób po prostu nigdzie na letni wypoczynek nie poleciało. Dzięki temu zdrowemu podejściu parkingi przy lotniskach odzyskują po pandemiczną równowagę i w kolejne wakacje znowu będzie na nich pełno zaparkowanych aut.