Pyszny catering świąteczny

Któregoś dnia moja mama przybiegła w popłochu do nas z wiadomością, że na święta planuje przyjechać do nas dawno niewidziana rodzina. Mama nie jest dobrą gospodynią, nie lubi gotować. Zazwyczaj wszystko zamawiamy. Dlatego też przeraziła się na myśl o przyjmowaniu takiej ilości gości w swoim domu.

Wybór cateringu świątecznego

catering świąteczny warszawaDługo szukaliśmy rozwiązania, jak wybrnąć z tej sytuacji. W końcu pomyśleliśmy, że przecież catering świąteczny warszawa ma bardzo dobry i jest pełno różnych firm, które się tym zajmują. Dlaczego mielibyśmy z tego nie skorzystać. Zaznaczę tutaj, że w grę wchodziły święta Wielkanocne, więc i wszystkie babki, mazurki i inne. Gdyby mama zajmowała się pieczeniem, mogłoby się to skończyć katastrofą. Dlatego wyszukaliśmy numer do jednej z najlepszych firm cateringowych i poprosiliśmy o pomoc. Przysłali do nas maila z możliwym menu do wyboru. Wystarczyło zaznaczyć ptaszkami co było potrzebne, a obok w kratce ilość. Spodobała nam się forma składania zamówienia, ponieważ wszystko było przejrzyste. Wzięliśmy kilka wielkanocnych babek, mazurka oczywiście też, bo to konieczność i jakieś ciasta z makiem. Poza tym, na śniadanie wielkanocne trzeba było wybrać kilka potraw z faszerowanymi jajkami, jakieś mięsa, pasztety i różne rodzaje chleba. Kilka gotowych kanapek z łosiem też zamówiliśmy, bo ładnie wyglądały na zdjęciu.Oczywiście wzięliśmy też obiad, bo to najważniejsze danie.

Dzień przed świętami wieczorem, otrzymaliśmy całe zamówienie jakie złożyliśmy. Wszystko się zgadzało i do tego pięknie pachniało. Mama była zadowolona, bo ominęło ją gotowanie i pieczenie. Gościom wszystko bardzo smakowało i chwalili mamę za jej kulinaria. Jakoś nie zauważyłam, żeby się przyznała, że to nie jej dzieła. Z tatą śmialiśmy się pod nosem w trakcie posiłków.