Proste zdejmowanie hybryd z paznokci

Kiedy planujemy robienie paznokci we własnym domu na własny użytek bardzo często zapominamy o tym jak zdejmiemy lakier. Myślimy wtedy o pilniku albo acetonie, jednak obydwie te opcje nie są najlepsze. Warto przemyśleć zakup dobrej jakości frezarki wraz z odpowiednimi końcówkami, aby przyspieszyć swoją pracę i móc robić nowe paznokcie w krótszym czasie.

Frezarka do usuwania starego lakieru

frez do zdejmowania hybrydyGdy zastanawiamy się nad metodami zdejmowania hybrydy zapewne pierwsze co przychodzi nam na myśl to pilnik. Warto jednak odrzucić ten pomysł, gdyż mimo bezpieczeństwa jest bardzo czasochłonny. Aby zdjąć wszystkie paznokcie tą metodą będziemy musieli poświęcić kilka godzin i namachać się pilnikiem, co może spowodować zniechęcenie do zmiany manicure. Kolejną opcją jest aceton, który pozwala na szybsze zdjęcie hybrydy, jednak moczenie palców w tym specyfiku nie należy do najzdrowszych, z czym warto się zapoznać. Z czego więc skorzystać? Można wyposażyć się we frez do zdejmowania hybrydy, który nie tylko pozwoli nam na dużo szybsze zdjęcie masy z paznokci, ale jest również sposobem bezpiecznym. Oczywiście, na początku zajmie to nam nieco dłużej, ponieważ warto wpierw korzystać z niższych obrotów frezarki, jak również uważniej zdejmować lakier. Kiedy opanujemy wiedzę z poradników i nasz sprzęt możemy na najszybszych obrotach zdjąć hybrydę dosłownie w kilka minut. Nie będzie to ani czasochłonne, ani niewłaściwie dla naszej skóry.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad samodzielnym tworzeniem paznokci warto też wyposażyć się we frezarkę z odpowiednimi końcówkami. Dzięki temu nasza praca będzie o wiele bardziej przyspieszona, a my będziemy zadowoleni z efektów końcowych. To praca całkowicie bezpieczna i szybka, jednak wpierw należy się nauczyć frezować.