Projektowanie wnętrz zimą

Już od paru lat nie mieszkam w domu rodzinnym. Przeprowadziłam się do innego miasta, bo znalazłam tam lepszą pracę. Zostawiłam więc młodszą siostrę i mamę, za którymi bardzo tęskniłam i odwiedzałam je, kiedy tylko miałam okazję. Zbliżały się święta, więc zaczęłam myśleć o jakichś oryginalnych podarunkach.

Zamówienie projektanta wnętrz jako prezent świąteczny

projektowanie wnętrz trójmiastoChciałam, żeby moja mama z siostrą miały w jakiś sposób zrekompensowaną moją nieobecność w domu. Pamiętam, że zawsze miałyśmy pełno starych mebli i wszystko to bardzo zagracało. Mieszkanie było duże, ale kompletnie źle wykorzystane. Dlatego projektowanie wnętrz trójmiasto wydało mi się idealnym pomysłem na prezent. Skontaktowałam się ze znanym mi już projektantem wnętrz, z którym kiedyś miałam już okazję współpracować. Zapytałam, czy mógłby pracować zdalnie. Wysłałam mu zdjęcia mieszkanie i kombinowaliśmy wspólnie, co moglibyśmy zmienić. Szczególnie zależało mi na salonie i pokoju siostry. Była nastolatką, więc na pewno potrzebowała jakiegoś odlotowego pokoju, o którym do tej pory mogła tylko pomarzyć. Projektant pomógł mi wymyślić nowy układ mebli w ten sposób, żeby mieszkanie było przestronne, ale też żeby wszystko zdołało się w nim zmieścić. Postawiliśmy na rozsuwane szafy i wielofunkcyjne meble, dzięki którym udało nam się zaoszczędzić sporo miejsca. Gdy już wszystko wymyśliliśmy, pozostało nam tylko przejść do działania. Wtajemniczyłam w całą sprawę moją siostrę. Gdy mama była w pracy, wymieniliśmy meble w salonie i w pokoju siostry.

Mama jak przyszła do domu, to z początku myślała, że pomyliła mieszkania. Później aż się rozpłakała z wrażenia. Takiego prezentu się na święta nie spodziewała. Mój zaufany projektant wykonał idealne projektowanie wnętrz i jak zwykle spisał się na medal.