Profesjonalny sklep ze sprzętem jeździeckim

Drużyna coraz częściej występuje w zawodach jeździeckich nie związanych z rekonstrukcją historyczną, dlatego też musieliśmy od jakiegoś czasu zacząć rozszerzać wyposażenie. Podczas normalnych imprez historycznych występujemy bowiem w stalowych hełmach kawaleryjskich, nie nadających się do wyczynowej jazdy konnej.

Profesjonalne kaski jeździeckie

kaski jeździeckie sklep internetowyKaski które były w użyciu do tej pory należały raczej do odmiany amatorskiej, gdyż nie były nam potrzebne bardziej profesjonalne warianty. Poza pokazami jeździliśmy bowiem wyłącznie treningowo, dlatego lepsze wyposażenie nie było wymagane. Do jazdy sportowej potrzebne były jednak profesjonalne kaski, więc wybraliśmy najlepszy dostępny model, jaki polecany był dla jeźdźców dopiero rozpoczynających karierę w konkurencjach. Jako dobre miejsce do zaopatrzenia się polecono nam sprowadzający kaski jeździeckie sklep internetowy, w którego ofercie znajdował się sprzęt zarówno profesjonalny, jak i całkowicie amatorski. Sklep ten był o tyle wygodny, iż nigdy nie było problemu z dostępnością, z racji iż pracownicy zamawiali kaski od producentów na życzenie. Co prawda wydłużało to nieco czas dostawy, choć dzięki temu nikt nie spotykał się z sytuacją nagłego braku zamówionego wyposażenia na stanie magazynowym. Sklep nie narzucał również szczególnie wysokiej marży, mając ceny zdecydowanie konkurencyjne i bardzo przystępne, zwłaszcza dla amatorów nie dysponujących dużym budżetem który mogą przeznaczyć na wyposażenie.

Kontakt z pracownikami stał na najwyższym poziomie z jakim do tej pory mieliśmy do czynienia. Nie tylko odpowiedzieli na wszystkie pytania dotyczące sprzętu i dostawy wyczerpująco, ale pomogli nam również w wyborze samych kasków i akcesoriów do nich po krótkim omówieniu ich przeznaczenia.