Praca w sklepie z taśmami led jest depresyjna

Życie na co dzień z osobą, która cierpi na problemy psychiczne oraz depresje może być bardzo ciężkie. Szczególnie jeśli ta osoba według lekarza psychiatry jest w stanie normalnie funkcjonować i pracować. Właśnie takim małżeństwem są państwo Obudkowicze ? Krystyna oraz Andrzej. On sprzedaje taśmy led RGB.

Taśmy led RGB są przygnębiające

lampa ledChory jest on, czyli Andrzej. Przez jego chorobę każdy dzień Krystyny jest straszny, bo na co dzień boi się o męża i modli się o to by nic sobie nie zrobił. Andrzej pracuje w sklepie z elementami oświetleniowymi gdzie w ciągłej sprzedaży ma między innymi najnowsze modele urządzeń jakim są lampa led oraz przeróżne taśmy led w skład których wchodzi taśma led rgb, taśma led 12V oraz taśma led 230V. Andrzej ma na swoim koncie kilkanaście zamachów na swoje życie. Ostatnio wysmarował się termitem i chciał się wysadzić w sklepie pełnym ludzi. Po tym wypadku spędził kilkanaście miesięcy w szpitalu psychiatrycznym. Po tym wypadku wrócił do domu i zaczął na nowo pielęgnować swoją kolekcję żyletek, których używał przez całe dzieciństwo do nacinania się i spuszczania zbędnej jego zdaniem krwi. Krystyna chciała się pozbyć tej kolekcji, ale jej nie pozwolił i zagroził jej, że się powiesi. Żona odpuściła i pozwoliła mu dalej trzymać żyletki w kredensie. Andrzej w swoim życiu targnął się na siebie już siedem razy. Próbował wielu metod chciał się utopić w rzece, skakał przez okno, łykał duże ilości środków nasennych, ciął żyły, chciał się otruć gazem w piekarniku, wszedł pod samochód oraz natarł się termitem. Jak widać Andrzej nie jest do końca normalny, ale lekarze psychiatrzy, którzy go badali zawsze orzekali, że jest on przystosowany do życia w społeczeństwie i nikt go nigdy dłużej nie hospitalizował i pewnie nigdy nie będzie.

To niestety pokazuje jak nieudolna jest polska służba zdrowia, bo pewnego dnia Andrzej dopnie swego i ze sobą skończy, ale nikt nie wie czy przy tym nie będzie więcej ofiar. Taśmy led RGB przygnębiają