Potrzebowałam specyfiku na stawy dla konia

Od wielu lat biorę udział w zawodach jeździeckich. Bardzo dobrze znam swojego konia, z którym wygrałam już wiele nagród. Ostatnio zauważyłam, że spadła jego kondycja fizyczna, a w dodatku jakby zaczął lekko utykać na przednie łapy. Postanowiłam nie czekać i od razu wezwałam weterynarza, który po zrobieniu badań stwierdził delikatne problemy ze stawami.

Zalety wysokojakościowych specyfików na końskie stawy

specyfik na stawy dla koniaNa szczęście szybko zareagowałam, dlatego leczenie nie było trudne. Musiałam tylko kupić specjalny specyfik na stawy dla konia. Dowiedziałam się od weterynarza, że mój koń ma bardzo przeciążone stawy i wdało się lekkie zapalenie. Specyfik, który miałam mu kupić miał wspomóc efekty leczenia i działać ochronnie, tak aby zapalenia więcej się nie pojawiały. Dodatkowo polecony przez weterynarza specyfik zawierał w swoim składzie witaminy, które działały dobroczynnie na stawy oraz mikroelementy, które zapobiegały skurczom mięśni, szczególnie przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Od razu kupiłam ten preparat od weterynarza i zaczęłam go podawać koniowi jeszcze tego samego dnia. Dawkowania, tak samo jak podawanie było bardzo proste. Za pomocą specjalnej miarki odmierzałam potrzebną ilość płynu i wlewałam ją bezpośrednio do pyska konia. Istniała również możliwość dodawania tego specyfiku do paszy zwierzęcia. Jednak dla mnie pierwsze rozwiązanie było prostsze.

Kilka tygodni później weterynarz przeprowadził badania kontrolne. Tym razem wszystko było, w jak najlepszym porządku. Po wcześniejszym zapaleniu stawów nie było już żadnych problemów. Preparat bardzo pozytywnie wpłynął również na kondycję konia i wygląd sierści, a jego stawy, komórki chrząstne oraz kości zregenerowały się. Cieszę się, że tak szybko zareagowałam i wyleczyłam mojego konia.