Potrzebowałam poduszki do karmienia dziecka piersią

Kiedy zaszłam w ciążę, wszystkim powtarzałam, że z pewnością nie będę kupować zbędnych gadżetów, które przydadzą mi się może kilkukrotnie, a potem dziecko z nich wyrośnie. Początkowo wydawało mi się, że poduszki do karmienia, również zaliczają się do tej grupy akcesoriów. Szybko przekonałam się jednak, że jest zupełnie odwrotnie.

Zalety wygodnych poduszek do karmienia

ceny poduszek do karmieniaPodczas wizyty z moim dzieckiem u koleżanki, która również karmiła dziecko piersią, wypróbowałam taką poduszkę. Muszę przyznać, że w znaczny sposób zwiększała ona komfort karmienia. Od razu wiedziałam, że muszę taką mieć. Udałam się więc do sklepu. Byłam zaskoczona, że ceny poduszek do karmienia są naprawdę niskie. Przejrzałam kilka poduszek, z których jedna miała bardzo ładny kształt „fasolki”. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo popularny model, wybierany przez wiele mam, które bardzo sobie chwalą takie poduszki. „Fasolka” była sprężysta, dlatego gwarantowała, że idealnie dopasuje się ona do kształtu ciała. Jednocześnie zapewni to komfort karmienia mamie i dziecku. Zdecydowałam się na kupno poduszki wykonanej z miękkich materiałów, z dołączonym do kompletu bawełnianym pokrowcem. W domu od razu wypróbowałam poduszkę i korzystam z niej do dzisiaj. Przydaje się nie tylko przy karmieniu dziecka, ale także przy usypianiu.

To był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Jest to bardzo wygodny i praktyczny gadżet. Osobiście poleciłam taką poduszkę już kilku mamom w moim otoczeniu i zawsze każda zachwycała się tym, w jaki sposób ułatwia to karmienie dziecka. Pokrowiec poduszki można prać, przez co jest ona naprawdę wytrzymała i bez problemu można ją utrzymać wręcz w higienicznej czystości. Dobrze, że koleżanka podpowiedziała mi, że coś takiego istnieje, i gdzie to można kupić.