Poszukiwania sali na imprezę okolicznościową

Aż się z mężem zdziwiliśmy, kiedy zorientowaliśmy się, że za kilka tygodni minie nam dziesięć lat małżeństwa. Doszliśmy do wniosku, że taką okrągłą rocznicę warto świętować razem z rodziną i najbliższymi. 10 lat temu nie robiliśmy wesela, ale teraz postanowiliśmy to nadrobić. Zdecydowaliśmy się zaprosić gości, z tym że wcześniej musieliśmy wybrać miejsce, gdzie odbędzie się nasza impreza.

Potrzebowaliśmy dużej sali na imprezę

sala na imprezy okolicznościowe warszawaPotrzebna nam była duża sala na imprezy okolicznościowe Warszawa to miejscowość, w której bez problemu udało nam się znaleźć taką salę, która spełniała wszystkie nasze wymagania. Ostatecznie wynajęliśmy salę, która znajdowała się blisko centrum Warszawy. Wiedziałam, że nasi goście nie będą mieli problemu z dojazdem w to miejsce. Sala była przestronna, przeznaczona na imprezy okolicznościowe, które mieszczą nawet do trzystu osób. To co dla nas ważne, to fakt, że mogliśmy ją wynająć na wyłączność i w danym dniu nie odbywała się tam żadna inna impreza okolicznościowa. Dawało nam to wolną rękę w kwestii dekoracji sali. Sala była klimatyzowana i świetnie oświetlona. Bardzo nam się spodobała. Dużą zaletą tego miejsca był taras na którym znajdował się między innymi plac zabaw dla dzieci oraz fontanna. Dawało to gościom okazję do wytchnienia i przewietrzenia się w razie potrzeby. Cieszę się, że udało nam się znaleźć to miejsce.

Ale jeszcze ważniejsze było to, że udało nam się dostać w tym miejscu wolny termin w dniu naszej rocznicy ślubu. Muszę przyznać, że ta sala to świetne miejsce do zorganizowania tego typu imprezy okolicznościowej. Obsługa jest niezwykle kompetentna i pomocna, a serwowane jedzenie jest po prostu pyszne. Można dogadać się także w kwestii wnoszenia własnych ciast czy napojów, co było dla mnie istotne.