Poszukiwania koronkowych braletek

Bardzo cenię sobie wygodę i komfort przy wyborze ubrań. Szczególnie tyczy się to bielizny, w tym również biustonoszy. Mam dosyć obfity biust, dlatego nie wyobrażam sobie chodzić po mieście bez stanika. Jednocześnie zależy mi na tym, aby biustonosz dobrze przytrzymywał mój biust, nadawał mu odpowiedni kształt i nigdzie mnie obcierał. Ostatnio postanowiłam kupić nowy biustonosz.

Zalety koronkowych staników typu braletka

braletka koronkowaUdałam się do sklepu z bielizną, gdzie ostatnio często robiłam zakupy. Wiedziałam, że sprzedawczyni podpowie mi, jaki stanik będzie dla mnie najlepszy. Dowiedziałam się od niej, że na lato najlepszy będzie dla mnie biustonosz typu braletka. Podpowiedziała mi, że braletka koronkowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem na upalne, letnie dni, ponieważ zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zabezpiecza przed nadmiernym poceniem się. Jest to miękki biustonosz, który nie posiada usztywnianych miseczek, ani fiszbin, które mogłyby się wbijać w ciało i powodować podrażnienia, szczególnie na wilgotnej skórze. Polecone przez nią biustonosze mają regulowane ramiączka, dzięki czemu można idealnie dopasować stanik do kształtu piersi. Przymierzyłam jeden z poleconych przez nią koronkowych staników typu braletka i muszę przyznać, że od początku wiedziałam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Taki biustonosz pasował do mnie wręcz idealnie.

Świetnie przytrzymywał piersi i bardzo dobrze dopasowywał się do ich kształtu. Jeszcze bardziej ucieszyłam się, gdy okazało się, że jest on dostępny w niezwykle niskiej, promocyjnej cenie. W moim rozmiarze pozostały już ostatnie sztuki, dlatego nie zwlekałam dłużej i od razu udałam się z nim do kasy. Korzystam z tego stanika już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Jest wygodny i bez problemu pasuje do codziennych stylizacji.