Poszukiwania kancelarii prawa rodzinnego

Mój były mąż już od kilku miesięcy nie płacił alimentów na trójkę naszych dzieci. Próbowałam się z nim skontaktować. Niestety, całkowicie zerwał kontakt zarówno ze mną, jak i z dziećmi, dlatego nie miałam żadnej „drogi kontaktu” do niego. Postanowiłam rozwiązać jakoś tę sytuację, ponieważ pieniądze z alimentów były mi bardzo potrzebne.

Gdzie w Poznaniu znajdę kancelarię prawa rodzinnego?

kancelaria prawa rodzinnego poznańTrochę poczytałam na ten temat i wiedziałam, że nie poradzę sobie samodzielnie z tym tematem. Musiałam znaleźć kogoś, kto pomoże mi złożyć odpowiedni wniosek do sądu i pokieruje mną w trakcie rozprawy do której może dojść, jeśli były mąż nie zacznie płacić alimentów. Wiedziałam, że potrzebuje prawnika, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Zależało mi na znalezieniu kogoś, kto ma duże doświadczenie w podobnych sprawach. Potrzebna mi była zaufana kancelaria prawa rodzinnego Poznań to na szczęście duża miejscowość, dlatego znalazłam odpowiednie miejsce bardzo szybko. Była to popularna i rekomendowana przez wielu klientów kancelaria, której siedziba mieściła się w samym centrum Poznania, bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam najmniejszych kłopotów z jej znalezieniem i dotarciem na miejsce. Muszę przyznać, że już od pierwszego spotkania miałam pewność, że jest to godne zaufania miejsce, w którym na pewno mi pomogą.

Udało mi się trafić na doświadczonego prawnika, który rozwiązywał nawet bardzo trudne sprawy alimentacyjne już od wielu lat. Do mojej sprawy podszedł z pełnym zaangażowaniem. Miał bardzo indywidualne podejście i nie stosował żadnych szablonowych rozwiązań. Doradził mi co powinnam zrobić i jakie przyniesie to skutki prawne. Został nawet moim pełnomocnikiem, co przyczyniło się do tego, że sprawa szybko się rozwiązała.