Polar najlepszy na prezent

Z moim chłopakiem jestem już od około pół roku. Wspaniale się dogadujemy i znamy się od podszewki. Niestety, możemy się widywać tylko w weekendy, ponieważ mieszkamy dość daleko od siebie. Ja mam szkołę od poniedziałku do piątku, a on musi chodzić do pracy. Dobrze, że jest internet, bo wtedy to nie wiem, jakbyśmy sobie poradzili.

Wieczory z ciepłym polarem

polar z logo wykonywany w WarszawieKtóregoś dnia obudził mnie dzwonek do drzwi. Otrzymałam paczuszkę od listonosza, mimo, że nic nie zamawiałam. W środku był polar z logo wykonywany w Warszawie, był to prezent od mojego chłopaka. Jako, że zbliżała się już jesień, zaczęły opadać pierwsze liście, to wieczory bywały chłodne. Ja uwielbiałam spędzać czas na ławce przed domem i często narzekałam, że jest mi zimno. Dlatego mój wspaniały chłopak, wpadł na pomysł, że kupi mi taką super bluzę polarową, abym nie marzła. Nosząc ją, miałam myśleć o nim. Bluza miała potężny kaptur i spore kieszenie. Mogłam więc schować się w niej cała i nie zmarzła mi w niej ani głowa, ani dłonie. Była w ciemnym kolorze, więc nie musiałam się też obawiać, że zaraz ją pobrudzę. Chłopak wybrał mi też śmieszny nadruk z tyłu, z takimi zwierzątkami. Nie rzucają się aż tak w oczy, to raczej taki skromny wzorek. Takie są najlepsze. Bluza bardzo mi się podoba i nie chcę się z nią rozstawać. Nosząc ją, wyobrażam sobie, że mój ukochany jest przy mnie i dzięki niemu jest mi ciepło. To bardzo miły gest z jego strony, że postanowił mi zrobić taką niespodziankę.

Mój polar jest moim nieodzownym atrybutem, gdy wychodzę wieczorami posiedzieć i popatrzeć w gwiazdy. Bałam się, że po pierwszym praniu zmechaci się, lub coś z nim się stanie, jednak jest bardzo dobry gatunkowo, zrobiony z porządnego i miłego materiału, i po wypraniu dalej wygląda jak nowy.