Piękne paznokcie u rąk

Każda kobieta musi mieć zadbane dłonie. Takie z pięknymi paznokciami nie koniecznie pomalowanymi. Chociaż większość kobiet chce mieć jednak zadbane paznokcie więc je dodatkowo maluje na piękny kolor. Zazwyczaj w okresie letnim dodatkowo malują paznokcie na stopach, często w tym celu udają się do salonu kosmetycznego, w którym kosmetyczki wykonują piękny manicure i pedicure hybrydowy.

Hybrydowe i żelowe paznokcie

manicure hybrydowy katowiceJeśli chcemy wykonać manicure hybrydowy Katowice mają wiele polecanych salonów kosmetycznych. Takich salonów zajmujących się tworzeniem pięknych paznokci jest w Polsce bardzo dużo. Zazwyczaj do takich miejsc przychodzą kobiety, które chcą ładne i zadbane paznokcie. W okresie urlopowym czyli letnim stawiamy na jasne i pastelowe kolory lakierów hybrydowych. Królują paznokcie w kolorach soczystych, neonowych. Panie lubią paznokcie w czerwieniach, różach oraz błękitach. Na jesień zdecydowanie częściej prosimy o pomalowanie naszych paznokci w kolorze bordowym, ciemnoczerwonym oraz brązowym. Najmodniejszy kształt paznokcia to tzw. migdał oraz klasyczne kwadratowe. To właśnie te dwa kształty najczęściej prosimy o wykonanie jeśli chodzi o paznokcie na dłoniach. Następnie zdecydowanie częściej decydujemy się na krótkie paznokcie ponieważ one bardzo szybko odrastają.

Jeśli pracujemy dłońmi, jesteśmy lekarką, aktorka czy aktorką to musimy zawsze nienagannie wyglądać to warto zapisać się do kosmetyczki by zrobiła na piękne paznokcie. Takie paznokcie przede wszystkim będą bardzo trwały i nie musimy ich samodzielnie malować. Nie wszystkie kobiety to potrafią dlatego jest to właśnie dla takich osób świetna alternatywa. Paznokcie żelowe, hybrydowe czy też naturalne bez różnicy jakie byleby były zawsze ładne, zadbane oraz czyste.