Oryginalne kubki ze znakami zodiaku na prezent

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla osoby, którą niezbyt dobrze znamy na pierwszy rzut oka może być rzeczą graniczącą z cudem, choć wcale nie musi. Najczęściej w takich momentach najlepiej sprawdzają się w roli podarunku przedmioty przede wszystkim praktyczne, które można w jakiś sposób spersonalizować.

Kubki ze znakami zodiaku jako forma prezentu

kubek znak zodiakuW tym roku do naszej firmy doszła nowa dziewczyna, która w dodatku parę miesięcy po zatrudnieniu miała urodziny, a w naszej ekipie mamy tradycję, aby w dniu urodzin obdarowywać solenizanta prezentami i nieco odciążyć obowiązkami w pracy. W tym przypadku łatwiej mi było wykonać drugie zadanie ponieważ praktycznie w ogóle nie poznałam tej kobiety. Zauważyłam jednak, że nosi łańcuszek ze znakiem zodiaku, więc szukając dla niej prezentu intuicyjnie zaczęłam celować w gadżety o tematyce astrologicznej. Prezentem jaki jej zakupiłam był piękny i estetycznie ozdobiony kubek znak zodiaku jaki posiadał na nadrukowanej grafice odpowiadał temu, jaki dziewczyna nosiła na łańcuszku. Ten kubek od razu mi się spodobał ponieważ nie posiadał na sobie nadrukowanego jedynie zodiaku, ale także był ozdobiony subtelnymi gwiazdkami łączącymi się w konstelacje. Całość prezentowała się niezwykle uroczo i stwierdziłam, że sama bym chciała dostać taki prezent nawet jeżeli astrologią się zbytnio nie interesuje. Jak się okazało mój skromny podarunek wywołał ogromny uśmiech i radość na twarzy solenizantki.

Po wręczeniu prezentu nowa pracownica od razu odpakowała podarunek i niezwykle ucieszyła się na widok kubka stwierdzając, że to najpiękniejszy nadruk, jaki kiedykolwiek widziała. Przy okazji pochwaliła mnie za spostrzegawczość ponieważ nie dość, że trafiłam ze znakiem zodiaku, to w dodatku okazało się także, że dziewczyna uwielbia pić dużo herbaty. Od tamtej pory bardzo często widuję w pracy z kubkiem ode mnie w dłoni, a widok ten cieszy mnie niezwykle mocno zważywszy na to, jaki problem miałam z początku z odpowiednim dobraniem prezentu.