Odrobina luksusu. Romantyczny weekend w górach

apartamentChciałbyś zaimponować dziewczynie? Oświadczyć się jej? Miło spędzić rocznicę? Wiele ofert, które zaczynają się od takich pytań, skupia się na tym, żeby zrobić coś szalonego, np. polecieć paralotnią czy na Bali. Niewiele z nich oferuje coś naprawdę godnego uwagi zarówno dla młodej pary, jak takiej ze stażem piętnastu lat małżeństwa.

Gdzie zatem można się wybrać, żeby naprawdę przyjemnie spędzić czas ze sobą? Bardzo modne są ostatnio weekendy w hotelach. Takie oferty weekendowej przyjemności oferują na przykład apartamenty w Zakopanem. W cenę, która nie jest ani za wysoka, ani za niska, jeśli myślimy o parze, wliczonych jest wiele atrakcji. Można na przykład pograć w tenisa lub nauczyć się go pod okiem trenera. Można miło spędzić czas na masażach lub w spa.
Wszystko oczywiście razem. Ponadto hotele oferują specjalne kolacje dla pary, kursy czy wycieczki. Za te ostatnie trzeba już niestety dopłacić, ale niewiele. Hotele pomagają również zrealizować marzenia młodej pary np. o obecności skrzypka podczas kolacji czy nawet przejażdżce bryczką. Organizowane są bale w stylu ?Dumy i Uprzedzenia? czy spektakle. Hotele starają się dbać o swoich klientów. Warto przyjrzeć się także samym pokojom. Apartamenty w Zakopanem to szczyt luksusu w bardzo dobrej cenie.
Nie spotkamy tu żadnych tandetnych tapet i firanek. Zamiast tego możemy poczuć się, jakbyśmy byli w zamku, w królewskich komnatach. Najczęściej około połowę pokoju zajmuje ogromne małżeńskie łoże. Można spotkać nawet takie z baldachimem. Pokoje są wielkie, wyposażone w piękne meble, dywany, wersalki i stoliki do kawy. Można po zimowym spacerze przyjść do pokoju i ogrzać się ciepłem z kominka. Latem natomiast włączona jest klimatyzacja. Personel bardzo dba o czystość apartamentów i dobre traktowanie swoich gości.

Nieraz mówi się, że hotelarze mogą nieba przychylić, oczywiście za ?drobną? opłatą. Romantyczny weekend w luksusowym hotelu to szansa na pobyt we dwoje, szczere rozmowy i niezapomniane wrażenia. Warto się od czasu do czasu rozpieścić w ten sposób.