O czym pamiętać przed przeprowadzką

Przeprowadzka to okres w naszym życiu, kiedy mamy bardzo wiele rzeczy na głowie. Warto z tego powodu wybrać dobrą i solidną firmę przeprowadzkową. Dzięki wyborowi odpowiedniej firmy, będziemy mieli pewność, że transport bagażowy odbędzie się płynnie i bezproblemowo, bagażówka będzie idealnie dostosowana do przewożonego sprzętu, a my pozbędziemy się stresu podczas przeprowadzki.

Polkat Szczecin – Twój partner w przeprowadzce

Jeżeli zdecydowaliśmy się na firmę, która zajmie się relokacją naszego sprzętu, oraz pakowaniem bardziej problematycznych rzeczy, pamiętajmy o zapewnieniu również jej komfortu pracy, tak by zapewnić płynność zleconej pracy i uchronić się przed przykrymi niespodziankami. Na dwa tygodnie przed przeprowadzką z firmą Polkat Szczecin, zapewnij na ten dzień opiekę nad dziećmi lub zwierzętami, tak by nie przeszkadzały w pracy pracownikom, rozlicz też wszystkie usługi finansowe dotyczące stricte lokalu, jak i z dostarczycielami mediów.

 

Na około tydzień przed przeprowadzką zastanów się, jakie przedmioty będą Ci na bieżąco potrzebne, oraz jeżeli zmieniasz lokal firmy, zadbaj o to by wszelakie treści reklamowe i ogłoszenia zaczęły być publikowane pod nowym adresem. O ile to możliwe najlepiej dzień przed przeprowadzką odłącz od zasilania wszelkie urządzenia, oraz ustal z odpowiednimi służbami między innymi odcięcie odpływu gazu. Wszelkie kosiarki i inne urządzenia spalinowe opróżnij z benzyny lub oleju. Jeżeli mieszkasz w domu wielorodzinnym zorganizuj wszystko tak, by w dniu przeprowadzki bagażówka miała bezproblemowy dojazd zarówno do lokalu, z którego się przeprowadzasz, jak i do lokalu gdzie mają być przywiezione rzeczy. Pamiętaj mieć cały czas przy sobie odpowiednie dokumenty, poświadczające twoje dane, lub prawa własności, w razie napotkanych niejasności lub musu ich potwierdzenia. Staraj się też za bardzo nie przeszkadzać firmie, która zleciła przeprowadzkę, gdyż Twoje mieszkanie lub biuro staje się dla nich miejscem pracy, a ludzie pracujący nad twoja przeprowadzką to profesjonaliści, którzy będą dbali, by ich praca była jak najlepiej wykonana.