Noclegi przyjazne dzieciom we Władysławowie

Wyjeżdżamy na wakacje nad morze. Tradycyjnie od kilku lat wybieramy polskie morze, najczęściej Władysławowo. Kłopot z organizacją wyjazdu był, kiedy nasze dzieci były małe. Musieliśmy ciągać ze sobą wózek, nosidełko i całą masę rzeczy potrzebnych do pielęgnacji maluchów. Teraz już poszły do szkoły i nie mogą doczekać się wakacyjnego wyjazdu.

Władysławowo – noclegi przyjazne dzieciom

nocleg władysławowo przyjazny dzieciomBędziemy mogli znów przespacerować się aleją Gwiazd Sportu aż do morza. Zobaczymy Dom Rybaka i zwiedzimy Prywatne Muzeum Motyli, o którym nie może przestać opowiadać nasza córka, zafascynowana tymi pięknymi owadami. Większość czasu spędzimy na plażowaniu. Planujemy również pojechać „ciuchcią” do Jastrzębiej Góry. We Władysławowie jest zawsze dużo turystów, również takich, którzy sądzą, że wyjazd wakacyjny to jedna wielka impreza. Nocleg Władysławowo przyjazny dzieciom – tego szukamy co roku w internecie. Nie mamy ochoty mieć za sąsiadów studentów urządzających codzienne balangi. Chcemy odpocząć, nasze dzieci również. Władysławowo oferuje szeroką bazę noclegową i ze znalezieniem miejsca idealnego dla nas nie będzie problemu. Pójdziemy Lunaparku Sowiński. Dzieci miło spędzą tu czas. Dorośli również znajdą tu atrakcje dla siebie, jak chociażby condor czy space loop. Zawsze zaglądamy do domku do góry nogami. Wrażenia są świetne! Po wyjściu odczuwam małe zaburzenia równowagi, zanim mój błędnik przyzwyczai się do zmiany. W Polsce znajdziemy kilka takich domków, ale ten jest moim ulubionym. Może dlatego, że mam tyle wspomnień z nim związanych.

W tym roku planujemy wycieczkę rowerową do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jest to przepiękne miejsce do aktywnego wypoczynku. Urządzimy sobie tam też piknik. taka chwila odpoczynku o wielkomiejskiego zgiełku. Dzieci nie mogą się doczekać!