Naprawa smartfonu firmy samsung

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy odgrywa bardzo dużą rolę. Smartfony są to telefony z dotykowym ekranem, posiadają dobry procesor, a także pamięć, dzięki czemu mogą zastępować nam komputer. Korzystając, ze smartfonu mamy wszystkie potrzebne aplikacje do komunikacji się z najbliższymi, dzięki dobremu aparatowi również możemy zobaczyć się z osobą z którą rozmawiamy.

Rozbicie szyby w smartfonie 

wymiana szybki samsung s9Samsung jest to jeden z najbardziej znanych producentów telefonów komórkowych. To on jako pierwszy wypuścił na rynek telefon z ekranem dotykowym. Smartfony firmy Samsung  cieszą się dużą popularnością, ponieważ mają bardzo dobre parametry, dzięki dużej pamięci wewnętrznej a także dobremu aparatowi możemy nagrywać filmy o dobrej rozdzielczości. Jeden z najnowszych telefonów tej firmy to samsung S9, jest to jednobryłowy telefon, który ma najlepsze parametry takie jak pamięć, pamięć ram, aparat, ilość rdzeni dlatego też koszt takiego telefonu wynosi ponad dwa tysiące złoty. Telefony dotykowe jednak są delikatniejsze od standardowych telefonów klawiszowych, dlatego podczas upadku może dojść do rozbicia szybki, uszkodzenia dotyku, bądź całego ekranu wraz z wyświetlaczem. Naprawa takiej usterki powinna odbyć się serwisie komórkowym, tam znajduje się odpowiedni sprzęt, który pozwoli na naprawę telefonu. Wymiana szybki samsung s9 jest kosztowna, jej cena wynosi około czterystu złoty, zaś wymiana całego ekranu wynosi około tysiąca złoty.

Smartfony bardzo często ulegają uszkodzeniu podczas upadku, ponieważ wykonane są z delikatnej szybki. Kupując odpowiednie zabezpieczenie takie jak szkło hartowane oraz etui jesteśmy w stanie uniknąć rozbicia ekranu. Wymiana szybki jest bardzo pracochłonna dlatego powinien zająć się tym odpowiedni specjalista.