Najtańsze noclegi w pobliżu Termów Chochołowkich

Wraz z rodziną byliśmy na upragnionym urlopie. Jesteśmy rodziną pięcioosobową, najmłodsza córka ma pół roku, zaś pozostałe dwoje dzieci to bliźniaki w wieku lat pięciu. Długo zastanawialiśmy się z mężem, w którym kierunku wybrać się na wakacje. Jako że mieszkamy blisko morza, postawiliśmy na nasze piękne polskie góry.

Tanie noclegi w Chochołowie blisko Term

tanie noclegi blisko term chochołówNa wakacje pojechaliśmy na pięć dni. Zależało nam, żeby miejsce, w którym będziemy mieszkać, było miejscem, które będzie blisko różnych atrakcji. Nie wyobrażałam sobie dojeżdżać gdzieś samochodem i czekać w korkach. Nie wspominając, że komunikacja miejska również odpadała z trójką niedużych dzieci. Po konsultacji z mężem ustaliliśmy, że punktem docelowym naszego wyjazdu będę Termy. Dlatego zależało mi, aby w internecie znaleźć tanie noclegi blisko Term Chochołów. Na znanych stronach internetowych umożliwiających rezerwacje noclegów ceny były dla nas zdecydowanie za wysokie. Nie wymagaliśmy jakichś dodatkowych luksusów. Ważne było, aby było po prostu czysto i aby zapewniono nam jakiś smaczny posiłek. Na pomoc w poszukiwaniach przyszła moja kuzynka, która całkiem przypadkowo okazało się, że dwa lata temu była w Chochołowie na weekend. Podała mi numer kontaktowy, a po wykonaniu telefonu okazało się, że akurat termin, w którym mamy urlop, jest wolny i możemy z rodziną przyjechać.

Wyjazd był cudowny. Kwatera, w której się zatrzymaliśmy w zupełności nam wystarczyła. Cena była bardzo korzystna, a przede wszystkim pokoje były czyściutkie i pachnące. Właściciele to przesympatyczni ludzie, którzy widać, że zostawiają całe swoje serce, by każdemu z gości było dobrze. Dodatkowo do term mieliśmy dosłownie kawałek drogi, także codzienne wyjście do term to był dla nas mały spacerek.