Montaż rolet wewnętrznych w gabinecie

Już pierwszego dnia pracy w tej firmie zauważyłam, że prezes był wymagającym człowiekiem. Rzadko szedł na jakiekolwiek ustępstwa i był nieugięty. Praca musiała być wykonana na najwyższym poziomie i na czas. Udawało mi się zawsze spełniać jego oczekiwania i dlatego mnie doceniał.

Okna w gabinecie z nowoczesnymi roletami 

rolety wewnętrzne wolnowisząceW firmie zajmowałam się wieloma sprawami jako asystentka prezesa i lubiłam swoje zajęcie. Miałam szeroki zakres obowiązków od umawiania spotkań biznesowych, po organizację wakacji dla prezesa. Ostatnio poprosił mnie, żebym zajęła się remontem jego gabinetu w czasie wakacji, na które wyjechał. Poznałam jego gust dość dobrze i wiedziałam czego oczekiwał. W gabinecie prezesa były dwa duże okna, które nie miały nawet zasłon. Uznałam, że warto tam zamontować rolety wewnętrzne wolnowiszące, które były wygodne i praktyczne. Prezes doceniał takie rozwiązania. Zachowałam taką samą kolorystykę w gabinecie prezesa, bo wiedziałam, że mu na tym zależało. Wybrałam więc rolety wewnętrzne w kolorze granatowym. Poprosiłam o ich szybko montaż, bo był to ostatni etap remontu gabinetu a prezes na dniach miał pojawić się w firmie. Wybrałam najlepszej jakości rolety do gabinetu prezesa, bo on znał się na jakości i wiedziałam, że doceni mój wybór. W ciągu jednego dnia pracownik zamontował rolety w okach i gabinet prezentował się nowocześnie. Nazajutrz pojawił się w firmie prezes. Kiedy wszedł do swojego gabinetu, to od razu zauważyłam, że był zachwycony.

Największe wrażenie zrobiły na prezesie rolety wewnętrzne, które dawały mu spory komfort a on to zdecydowanie cenił. Dostałam pochwałę za dobrze wykonane zadanie, co rzecz jasna związane było ze sporej wysokości premią. Czekała mnie ogromna kariera w tej firmie. Byłam tego pewna.