Moja córka wybiera sukienki dziecięce

Mam siedmioletnia córkę, która bardzo często marudzi szczególnie kiedy jestem z nią na zakupach. Kupując dla niej ubrania często przeżywam dramat. Wszystko dlatego, że chce wszystko przymierzyć i nic jej się zwykle nie podoba. Tym razem postanowiłam, że kupię jej sukienkę przez internet. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jak sama to zrobię, to jej nie założy. Musi ona sama wybrać.

Którą sukienkę dziecięcą wybrać?

kolorowe sukienki dziecięcePostanowiłam, że przedstawię jej kilka propozycji graficznych w sklepie internetowym. Zależy mi na tym, aby zakupy nie wyszły mnie zbyt drogo, dlatego też wybrałam tylko te tanie. Moja córka, kiedy obejrzała te sukienki, to standardowo zaczęła się wypytywać o różne rzeczy. Najbardziej denerwował ją fakt, ze nie może ich przymierzyć. W związku z tym pokazałam jej rozmiarówkę zamieszczoną w internecie i zaczęłam ją mierzyć, aby jej udowodnić, że dany6 rozmiar będzie odpowiednim dla niej. Najgorzej było z danym wyborem. Tak naprawdę nic jej się nie podobało, to co ja wybrałam. Ona chciała kolorowe sukienki dziecięce, a ja jej dałam w kolorze jednolitym. Córka powiedziała, że mama jej koleżanki kupuje w innym sklepie internetowym. Wpisałam jego nazwę i wyskoczyły mi sukienki w ładnych kolorach i niskich cenach. Córka zaczęła przeglądać stronę internetową, aż w końcu znalazła coś dla siebie. Była to klasyczna, bawełniana sukienka dziecięca koloru zielonego z białymi dodatkami. Faktycznie była bardzo ładna. Bez chwili wahania postanowiłam ją jej kupić. Zarejestrowałam się w sklepie, wykonałam transakcję i pozostało tylko oczekiwać na przesyłkę.

Kiedy kurier kilka dni później zapukał do naszych drzwi, wiedziałam, że ma dla nas nową sukienkę. Kiedy rozpakowałam paczkę stwierdziłam, że jest naprawdę bardzo ładna. Córka ją przymierzyła i wyglądała w niej bardzo elegancko.