balony do modelowania

Czy na modelowaniu balonów można zarobić?

Można mieć wiele pomysłów na biznes. Ja też przechodziłam przez różne etapy i miałam wiele podejść do własnej firmy. Teraz w końcu postanowiłam skupić się na animowaniu różnych imprez. Tworzę znakomite rzeczy i elementy dekoracyjne z balonów, zabawiam dzieci, organizuję im czas podczas różnych imprez i opiekuję się nimi, aby nie marudziły rodzicom, że się nudzą.

Balony do modelowania i moja praca

balony do modelowaniaJestem wzywana do różnych dzieciaków i na różne okazje. Przebieram się nieraz za klauna. Nieraz robię jakiś teatrzyk albo uczę dzieci jak skręcać balony do modelowania. Staram się być zawsze kreatywna i nie powtarzam tych samych zabaw w kółko. Często szczegóły ustalamy sobie wcześniej z rodzicami, ale i tak nieraz dodaję coś od siebie i klienci są zadowoleni. Bywa, że ktoś z zainteresowaniem zagaduje mnie, czy na modelowaniu balonów w ogóle da się uzyskać jakiś sensowny pieniądz. Ja wtedy mówię, że na samym modelowaniu pewnie bym nie wyżyła, ale jeśli ma się solidny biznesplan i połączy się tę pasję do balonów z innymi rzeczami, to można żyć na całkiem niezłym poziomie. Ja akurat wymyśliłam, że będę animatorem zabaw, ale ktoś inny może się skupić jeszcze bardziej niż ja na działalności dekoracyjnej i robić z balonów najróżniejsze konstrukcje na wesele, studniówkę czy przyjęcie komunijne.

Zalecam jednak właśnie zająć się działalnością bardziej kompleksową niż tylko tworzenie elementów z balonów. Można na przykład organizować warsztaty z takiego modelingu. Naprawdę wiele jest opcji i podstawą jest pomysł oraz solidna strategia działania.

Więcej: balony do modelowania