Listy do klientów wysyłam w firmowych kopertach

 

Od lat prowadzę swoją firmę w oparciu o najwyższe standardy i pełny profesjonalizm. Zajmuję się dostarczaniem internetu odbiorcom w małych miejscowościach i wsiach. Co miesiąc wysyłam do moich klientów rachunki, ale robię to z wykorzystaniem tradycyjnej poczty. W tym celu mam zamawiam specjalne koperty, na których nadrukowane jest logo i dane mojej firmy.

W kopercie firmowej list wygląda profesjonalnej

koperty firmoweUważam, że wysyłanie faktur do klientów tradycyjną pocztą jest po prostu profesjonalne i eleganckie. Pomimo, że zajmuję się Internetem zawodowo to nie mam zaufania do wysyłania korespondencji drogą mailową. Maila zawsze można usunąć, a list to jednak list. Oczywiście faktury drukuję komputerowo i w ten sam sposób nadrukowuje adresy na kopertach. Jest z tym trochę pracy, ale jak już napisałem przywiązuję dużą uwagę do takich szczegółów. Koperty biznesowe zamawiam w pobliskiej drukarni, w której na każde zamówienie dostaję spore rabaty. Koperty kosztują mnie grosze, ale od razu widać, że list jest wysłany od mojej firmy. To bardzo profesjonalne i na pewno będę tak robić dopóki będę swoją firmę prowadził. Nawet jak rozmawiam ze swoimi klientami to mam od nich bardzo pozytywne opinie zwrotne na temat takiej tradycyjnej formy korespondencji. Ludzie naprawdę lubią dostawać listy, a w ostatnich latach z powodzeniem wypierane są przez korespondencję elektroniczną. Ja w tej kwestii pozostanę jedna tradycjonalistą.

Nie jestem pewien czy otrzymanie rachunku do zapłaty jest dla kogoś przyjemne, ale na pewno moi klienci doceniają fakt, że wysyłam taką korespondencję w formie tradycyjnej. W tym celu zawsze mam zapas kopert firmowych, które są kolorowe i bardzo ładnie prezentują dane mojej firmy. Myślę, że moi klienci doceniają moje starania i profesjonalizm.