Lider wśród papierów toaletowych

W obecnych czasach zakup środków higienicznych wiąże się z niemałym wydatkiem. Porównując do tego co było w latach np. 90-tych, gdzie np. za rolkę papieru toaletowego można było zapłacić 0,50 zł. Dziś jest to niemożliwe, gdyż ceny poszły w górę a chemia stała się produktem luksusowym. Nawet ceny w supermarketach uderzają w nasze portfele niemałym wydatkiem.

Przeznaczenie papieru toaletowego

tani papier toaletowy jumboPodstawowymi środkami higieny prawie każdego człowieka jest: dezodorant, szampon, patyczki do uszu, żel bądź mydło pod prysznic/do kąpieli a także papier toaletowy. Niech nie wydaje Nam się to śmieszne ale tani papier toaletowy jumbo stał się w dzisiejszych czasach produktem luksusowym. Zakup 8 rolek takiego papieru wiąże się z niemałym wydatkiem. Jest on wykorzystywany w toaletach prywatnych, a także publicznych. Należy on do papierów wydajnych i wytrzymałych. Dlatego między innymi coraz częściej spotykamy się z tym, że jest on stosowany w łazienkach np. galerii handlowych czy łazienkach hotelowych. Oprócz tego swoją popularność zyskał również w lokalach gastronomicznych. Producent oferuje różne rodzaje papieru jumbo zaczynając od średnicy 23 cm a kończąc na 28 cm. Modele papierów różnią się między sobą również długością. Jedne z nich mają 120 metrów, największe, zaś nawet 280 metrów. Jeśli chodzi o gamę kolorystyczną to mamy do wybory dwa kolory: biały i szary. Ostatnim bardzo ważnym zastosowaniem papieru jumbo jest wycieranie nim rąk czy blatów kuchennych.

Podsumowując, zakup papieru toaletowego powinien być przemyślany. Inwestując w rolkę papieru toaletowego miejmy na uwadze różne czynniki, w tym jego przeznaczenie. Im więcej mamy możliwości, tym zakup jest bardziej opłacalny. Dlatego polecajmy wszystkim jumbo jako wspaniałą inwestycję naszej łazienki oraz kuchni.